Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] problem z predkosciomierzem


radomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

w moim liczniku predkosciomierz zawyza predkosc 3-4 razy niz jest na klimatroniku. Postanowilem kupic nowy tylko nie moge znalezc takeigo samego, na allegro sa tylko do benzyny. I dlatego mam takie pytanie czy licznik bedzie poprawnie wskazywal obroty jak podlacze do swojego Diesla licznik od benzyny i zminie tarcze obrotmierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary muszą być z Diesla... Kupić, wymienić i po kłopocie :th:

Nieprawda. Mogą być zegary z benzyny i działają.

Co do przekłamania szybkości to zaczynam mieć wrażenie że w :audi: to jest norma. Jak miałem zegar ori to kłamał 5km/h w przód.

Wymieniłem na licznik z benzyny i kłamie dokładnie tak samo...

Jak jadę 120lm/h to w rzeczywistości GPS i klimatronik pokazuje 115km/h. Ja się po prostu przyzwyczaiłem. :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Mogą być zegary z benzyny i działają.

Co do przekłamania szybkości to zaczynam mieć wrażenie że w :audi: to jest norma. Jak miałem zegar ori to kłamał 5km/h w przód.

Wymieniłem na licznik z benzyny i kłamie dokładnie tak samo...

Jak jadę 120lm/h to w rzeczywistości GPS i klimatronik pokazuje 115km/h. Ja się po prostu przyzwyczaiłem. :dance:

jest to zupełnie normalny i pożądany efekt (wiadomo przekraczanie prędkości, bezpieczeństwo itp.) i występuje w każdym samochodzie. w jednym mniej w innym więcej. a koledze chodzi o obrotomierz a ten na pewno będzie pokazywał źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...