Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Newbie] Kujawsko-pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano

Siemanko :hi:

:siema: zapraszamy na spoty :oczko:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Powitać, Inowrocław się kłania :decayed:

Opublikowano

Witam serdecznie fanów Audi A4:)

Opublikowano

witam wszystkich, wybaczcie głupie pytania, auto jest mężowskie ;)

Opublikowano

Siema :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć, dziś odbieram moje A4 B5 ;) Jestem z Bydgo, ale już niedługo mam nadzieję ulokuję się gdzieś na peryferjach.

Pozdrawiam wszystkich!!!:a4fan:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

siema

Opublikowano

Witam Kolego ;)

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam!

Michał, Inowrocław, w posiadaniu A4 B6 1.9 TDI AVB do zobaczenia na spotach koledzy :a4fan:

Opublikowano

Siema, siema:wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie ? jestem świeżo po wymianie membrany w audi a4 b6. Jeżeli ktoś by miał problem z zakupem części podaje namiar Na gościa,który posiada część : 887-113-114 ?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Cześć ✌️

Tu Toruń. Od października jestem posiadaczem b6 w Cabrio. Jest to w sumie mój 2 VAG o ile golfem 3 można się chwalić ? ogólnie audi mega autko mimo że zawsze byłem "mercedesowcem". 

Audika ma parę rzeczy do zrobienia, głównie detaling ale i tak uwielbiam to auto❤️ 

Z miłą chęcią zagoszcze na jakimś spocie?

Opublikowano

B6 Cabrio ❤️ już Cię lubię :decayed: na pewno na wiosnę się coś ruszy, zapraszamy :)

Opublikowano
2 godziny temu, jedrekx napisał:

B6 Cabrio ❤️ już Cię lubię :decayed: na pewno na wiosnę się coś ruszy, zapraszamy :)

Pierwotnie miało być e46 cabrio ale gdy tylko zobaczyłem a4 to się zakochałem ❤️

Edytowane przez pawlak905

Opublikowano

nie dziwię się, miałem ponad 3 lata i dobrze wspominam ;)

Opublikowano

Ja mam B6 Cabrio także od końca października  

Jak masz ochote to w najbliższą sobote jest wypad pod Poznań na otwarcie sezonu Cabrio ? 

No i zapraszam do grupy - https://www_facebook_com/groups/122552371796644/ , w zakładce "czaty" znajdziesz nasz regionalny odnośnie sobotniego wyjazdu, szału nie ma, w regionie kabrioleciarze śpią ?

(z linku do FB zamień podkreślniki na kropki, inaczej nie mogłem zamieścić tu linka)

Edytowane przez -Wookie-

Opublikowano
W dniu 26.03.2019 o 11:07, pawlak905 napisał:

Pierwotnie miało być e46 cabrio ale gdy tylko zobaczyłem a4 to się zakochałem ❤️

heh, własnie widzę, że mamy nawet takie same motory ?

Opublikowano
5 godzin temu, -Wookie- napisał:

Ja mam B6 Cabrio także od końca października  

Jak masz ochote to w najbliższą sobote jest wypad pod Poznań na otwarcie sezonu Cabrio ? 

No i zapraszam do grupy - https://www_facebook_com/groups/122552371796644/ , w zakładce "czaty" znajdziesz nasz regionalny odnośnie sobotniego wyjazdu, szału nie ma, w regionie kabrioleciarze śpią ?

(z linku do FB zamień podkreślniki na kropki, inaczej nie mogłem zamieścić tu linka)

Z miłą chęcią wybrał bym się jednak w sobotę zmiana lampy prawej bo ta to co najwyżej na zabranie dowodu się kwalifikuje, oraz wymiana plynu wspomagania. 

 

5 godzin temu, -Wookie- napisał:

heh, własnie widzę, że mamy nawet takie same motory ?

Widocznie to dobre silniki skoro je wybralismy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.