Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a tamte zostaja na zime ... ?

sprzedane w kpl. w tym samym dniu w którym kupiłem nowe :)

Opublikowano

a tamte zostaja na zime ... ?

sprzedane w kpl. w tym samym dniu w którym kupiłem nowe :)

Biznesmen :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a tamte zostaja na zime ... ?

sprzedane w kpl. w tym samym dniu w którym kupiłem nowe :)

Biznesmen :decayed:

hehe - ale zostały w klubie :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2008, 09:04 _________________________________________________Właśnie się dowiedziałem że zawias mam 1BV czyli -30mm :)

Opublikowano

No... tak jak mowilem. Nie dosc, ze kolor taki sam to jeszcze zawias mamy identyko :cool:

Opublikowano

Fele bardzo ładnie komponują się z takim kolorem auta.

Opublikowano

No... tak jak mowilem. Nie dosc, ze kolor taki sam to jeszcze zawias mamy identyko :cool:

Musicie dać sobie teraz buzi :polew:

Opublikowano

No... tak jak mowilem. Nie dosc, ze kolor taki sam to jeszcze zawias mamy identyko :cool:

Musicie dać sobie teraz buzi :polew:

z języczkiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zamykam :decayed:

Opublikowano

zamykam :decayed:

Mironku nie zamykamy, czekamy jeszcze na:

-lusterka chrom

-listwy S4

-ledy malikowe

a w serduchu:

-GTRS eliminator kit :th:

Potem będę mówił ci bracie :naughty: No chyba, że juz teraz mogę ?? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

zamykam :decayed:

Mironku nie zamykamy, czekamy jeszcze na:

-lusterka chrom

-listwy S4

-ledy malikowe

a w serduchu:

-GTRS eliminator kit :th:

Potem będę mówił ci bracie :naughty: No chyba, że juz teraz mogę ?? :tongue4:

- lusterka chrom lub satyna :th:

- listwy S4 :th: ( choć nie do końca jestem pewien że będą pasowały )

- ledy malikowe :th: jaknajbardziej :th:

- GT3RS eliminator kit :th: jaknajbardziej :th: tylko najpierw sprawdzę na necie co to jest i gdzie się wsadza :polew: bo nazywa się fajnie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam "starszego brata" :hi::naughty:

przepraszam że tak późno ale wciąż nie mogę ochłonąć i dojść do ładu ze wszystkim ;)

Pozdrawiam i gratuluję auta :th:

Opublikowano

Miron napisz mi ile tam masz na szybkach przyciemnienia ewentualnie ile % przepuszczalności.

Podoba mi się tak jak u Ciebie a nie chcę przesadzić i czarnej smoły zrobić.

Opublikowano
  • Autor

Miron napisz mi ile tam masz na szybkach przyciemnienia ewentualnie ile % przepuszczalności.

Podoba mi się tak jak u Ciebie a nie chcę przesadzić i czarnej smoły zrobić.

kolego w pierwszym poście w " poczynionych modyfikacjach " jest podany rodzaj folii - jest to folia 3M FX35 - jeżeli za dużo Ci to nie pomoże, to mogę wykonać tel. do firmy która to robiła i zapytam o parametry o jakie pytasz

Opublikowano

Dzięki Miron i wszystko jasne.

Jakoś to przeoczyłem. .

35% - folia FX 35

Identyfikacja folii / Światło widzialne przepuszczone (%)

Czyli 65% ściemy. I tyle chciałem wiedzieć. :th: :th:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

na tych felgach wygląda super ,do avanta najlepszy wybór :kox:

Opublikowano
  • Autor

koledzy w 1 poście fotki z dzisiejszych modów :naughty: ( tylne lampki LEDY ) jeśli o mnie chodzi efekt zadowalający w 100% - oczywiście podobnie jak z felami bałem sie że z tym kolorkiem może nie wyjść ciekawie ale naszczęście znowu się myliłem :naughty: - jeżeli są chętni mam dojście do tych i innych lampek :wink4:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: wszystko z gustem i klasa ....

mega mi sie podoba ta b6

ja bym jeszcze zmienil kiere z nowej tt/rs4 b7/r8 ;>

:notworthy:

Opublikowano

Nic dodać nic ująć :kox:

Opublikowano

Nawet, nawet te ledy, :notworthy: a mam pytanko, jaka szeroka jest felga? , jest możliwość założenia na nią szerszej opony np 235, 245?

Opublikowano
  • Autor

:kox: :kox: :kox: wszystko z gustem i klasa ....

mega mi sie podoba ta b6

ja bym jeszcze zmienil kiere z nowej tt/rs4 b7/r8 ;>

:notworthy:

kolego nie mówię nie..........ale to już troszke inne koszty :confused4:

a pozatym tej która jest naprawdę nic nie brakuje i ten element raczej pozostanie bez zmian ( chyba że ktoś mi sprzeda tą którą zaproponowałeś za 500 zł :decayed: )[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 11:22 _________________________________________________

Nawet, nawet te ledy, :notworthy: a mam pytanko, jaka szeroka jest felga? , jest możliwość założenia na nią szerszej opony np 235, 245?

z tego co wiem to szerokość jest seryjna czyli ET35 ( jeżeli oto Ci chodzi ) a jakie oponki na to wchodzą to musisz poczytać na forum ( ja osobiście chciałem 225 bo dużo lepiej się prowadzi autko niż na np 235 które miałem wcześniej )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.