Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi sie bardziej podobalo w takiej wersji, w jakiej przyjechalo z DE :)

Opublikowano

Kilka dodatkowych gadżetów bym sobie odpuscił :kox:

furmanka :kox: szczególnie środek :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Mi sie bardziej podobalo w takiej wersji, w jakiej przyjechalo z DE :)

poważnie :shocked:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 11:24 _________________________________________________

Kilka dodatkowych gadżetów bym sobie odpuscił :kox:

furmanka :kox: szczególnie środek :notworthy:

Cuber co byś odpuścił ? Wal śmiało każda uwaga jest cenna - w szczególności ta co jest na NIE

Opublikowano

Powaznie powaznie, ale to tylko moje zdanie :)

Poprostu nie jestem fanem tych ledow na jasnym kolorze i felg :)

Opublikowano

co do zdjecia to stempel w PS-ie, kopiuj, wklej i nie bedzie dachów, wiekszy kontrast tez by sie przydał :wink4:

Opublikowano

Mironek , odpuscił bym te lampy tylnie, nie podobają mi sie poprostu :gwizdanie:

Felunek Kozak :good:

Opublikowano

Miron nie słuchaj tych dziadków :naughty:

Ledy sa kox, dzezi i trendi i w piczkę wyjechane :good::notworthy:

I bardzo fajnie pasują do twojego paździocha :good:

Opublikowano
  • Autor

zdania zawsze były i będą podzielone a każda uwaga jest cenna :good:

Opublikowano

zdania zawsze były i będą podzielone a każda uwaga jest cenna :good:

zgadza sie ale wyrzuc te ledy :decayed:

Opublikowano

A ja jeszcze wrócę do tego pierwszego zdjęcia - latarnia po lewej szpeci widok ;)

Opublikowano

Nie słuchaj ich Miron. LEDy są KOX :good:

Do mojej srebrnej niuńki tez zawitają takie same :naughty:

Generalnie Furka OK :hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Fele na zywo prezentuja sie znacznie lepiej niz na fotach (zreszta kiedy tak nie jest), ale do ledow nadal sie nie przekonalem :mysli:

Opublikowano

Potwierdzam, fele prezentują sie rewelacyjnie :kox: :kox:

A ledy są jeszcze bardziej :kox: :kox: :kox:

Całe auto jest :kox: Oczywiście jedyny minus to wkładka ludzka :gwizdanie: :naughty::decayed: :decayed:

Opublikowano

Fele na zywo prezentuja sie znacznie lepiej niz na fotach (zreszta kiedy tak nie jest)

na eu ma lepsze zdjecia :decayed:

Opublikowano

Potwierdzam, fele prezentują sie rewelacyjnie :kox: :kox:

Potwierdzę i ja... rewelka :good::kox:

A ledy są jeszcze bardziej :kox: :kox: :kox:

po ostatnim rezaniu na zlocie nie mają sobie równych :tongue4::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Fele na zywo prezentuja sie znacznie lepiej niz na fotach (zreszta kiedy tak nie jest)

na eu ma lepsze zdjecia :decayed:

:polew:

Opublikowano

Fele na zywo prezentuja sie znacznie lepiej niz na fotach (zreszta kiedy tak nie jest)

na eu ma lepsze zdjecia :decayed:

mironek

:ban::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

sokół - jeżeli tam są moje zdjęcia - to chyba Ty je tam wkleiłeś ( za co spotkamy się w sądzie :decayed: ) a i pamietaj że jestem w trakcie robienia Ci magnesu ( tylko myślę nad końcwką w adresie forum :polew: ) - koniec pitolenia, bo to nie ten wątek :wink4:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 09:43_________________________________________________jeszcze tu Hugo zerknie i będzie przesrane :decayed:

Opublikowano

przesrane :decayed

świetnie powiedziane :naughty::decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Miras jak tam ? Moc uległa zmianie ? :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.