Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co zamiast K03?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapominacie ze wymiana samego turbo nic wam nie da

dochodzi jeszcze w c**j gratow i sporo $ do wydania

wlascicielowi chodzi chyba o sama wymiane turbiny a nie o rezanie 300PS

Opublikowano
  • Autor

zapominacie ze wymiana samego turbo nic wam nie da

dochodzi jeszcze w ch***j gratow i sporo $ do wydania

wlascicielowi chodzi chyba o sama wymiane turbiny a nie o rezanie 300PS

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

masz racje Kolego, chłopaki za mocno sie rozpędzili

klamka zapadła, montujemy K04, jeszcze dzisiaj bedzie autko na chodzie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

wszystkim dziekuje za pomoc :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Kolega chciał wiedzieć wiec napisałem co można zamiast K04. Jest jeszcze na allegro SP52 HYBRYDA.

widze, że klamka zapadła więc życzę szybkiej reanimacji furki

:)

Opublikowano
  • Autor

Kolega chciał wiedzieć wiec napisałem co można zamiast K04. Jest jeszcze na allegro SP52 HYBRYDA.

widze, że klamka zapadła więc życzę szybkiej reanimacji furki

:)

z tą hybrydą to nie jest tak do końca oczywista sprawa

nie ma tam informacji ze do tej hybrydy nie pasuje zimna strona starej turbiny

lopatki maja większą srednice

trzeba szukac zimnej strony od diesla np od forda transita

albo roztaczac starą częśc, co uprzedzam nie jest prosta sprawą

trzeba do tego doświadczonego tokarza albo frezera

aaaaaaaaaa...........

auto juz smiga, za kilka dni jedzie na virusa

Opublikowano

Przyznaje nie wiedziałem, iż z SP52 trzeba kombinować nie zagłębiałem się w ten temat. :hi:

powodzenia :)

Opublikowano

Kolega chciał wiedzieć wiec napisałem co można zamiast K04. Jest jeszcze na allegro SP52 HYBRYDA.

widze, że klamka zapadła więc życzę szybkiej reanimacji furki

:)

z tą hybrydą to nie jest tak do końca oczywista sprawa

nie ma tam informacji ze do tej hybrydy nie pasuje zimna strona starej turbiny

lopatki maja większą srednice

trzeba szukac zimnej strony od diesla np od forda transita

albo roztaczac starą częśc, co uprzedzam nie jest prosta sprawą

trzeba do tego doświadczonego tokarza albo frezera

aaaaaaaaaa...........

auto juz smiga, za kilka dni jedzie na virusa

Mam nadzieję że poinformujesz o efektach strojenia tego auta :>

Opublikowano
  • Autor

na starej turbinie bylo prawie 200kM, czekamy jeszcze na mocniejsze wtryski. Mam nadzieje ze przekroczymy bariere 230kM

Opublikowano

Bez porządnego FMIC'a zapomnij.

Opublikowano
  • Autor

nie przeczytales dokladnie posta, auto ma duzy frontcooler, prawie na 1/2 chlodnicy

Opublikowano

Zwracam honor, nie doczytałem. :hi: Co jeszcze robicie? Tipa, Dp, DV, jakiś wydech?

Ten cooler to chińczyk, czy jakiś custom? Sam szukam czegoś dla siebie.

Opublikowano
  • Autor

cooler chinczyk, DV Forge 007, reszta ori, auto bez fajerwerkow sluzy do codziennej jazdy, a do tego jest lekka c**jn...a bo jest to FWD, troche jest mokro i robi sie lipa z trakcja

Opublikowano

kolego najlepiej turbko K04015 jak dmuchnie to po dobrym programie do 230Km jak paliwa styknie :> :naughty:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 02:33_________________________________________________jak bys potrzebował takie turbo to pomogę[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 02:33_________________________________________________a k04 bez jakichkolwiek przeróbek wsadzasz tylko ile z tym zabawy hehe zeby tam podejść w tym samym czasie bym ze 3 wymienil w AFN :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kolego poczytaj dokladnie post, auto juz jezdzi na K04, teraz czeka na wtryskiwacze 440cc, Kolega czeka na przyplyw gotowki i stad opoznienie w zrobieniu nowego programu. Rozmawialismy z Panem Kropa, twierdzi ze na tym wszystkim co bedzie w aucie osiagniemy 240kM.

Opublikowano

Kolego poczytaj dokladnie post, auto juz jezdzi na K04, teraz czeka na wtryskiwacze 440cc, Kolega czeka na przyplyw gotowki i stad opoznienie w zrobieniu nowego programu. Rozmawialismy z Panem Kropa, twierdzi ze na tym wszystkim co bedzie w aucie osiagniemy 240kM.

wysoko mierzycie :gwizdanie:

Opublikowano

440 ? :decayed:

Znaczy na bogato będzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak znam swojego kumpla to bedzie dalej drazyl temat. Byl zesrany jak kupil 1.8T, potem zrobil program no to caly chodzil zasliniony, jakis czas pozniej dolozylem mu FMIC i znowu program byl robiony. Jak zobaczl 200kM na rolkach to o malo sie nie spuscil. Teraz jezdzi na K04 i twierdzi ze jest lepiej jak na starej K03 ale ja zadnej roznicy nie widze.

Opublikowano

a co ktos z kolegów POTRZEBUJE K04015 ????

Opublikowano

a co ktos z kolegów POTRZEBUJE K04015 ????

Ja

napisz mi na PW jaka cena, czy oryginał, czy składana w Polsce itp

Opublikowano

a co ktos z kolegów POTRZEBUJE K04015 ????

Ja

napisz mi na PW jaka cena, czy oryginał, czy składana w Polsce itp

mi tez podaj te dane na PW :wink4:

Opublikowano
  • Autor

chcecie nówke z DE to mam, z gwarancją i fakturą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.