Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co zamiast K03?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

własnie przegladam rózne fora

jedni pisza że jest minimalnie "mocniejsza"

inny że jest zupełnie odwrotnie, zgłupiec mozna

Opublikowano

ktoś porównywał K04-015 do K03-073 ?????

przecież ta druga-to K03s,więc jak może być wydajniejsza-jest mniej wydajna od K04-K03s była w BEXie :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Dominik podaj mi prosze ori KKK nr turbiny K03-073

kiedy mi juz podawales ale gdzies go zapodziałem... :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Dominik podaj mi prosze ori KKK nr turbiny K03-073

kiedy mi juz podawales ale gdzies go zapodziałem... :mysli: :mysli: :mysli:

06B 145 703B :wink4:

c9b6e107fa44a32bm.jpg

Opublikowano

A to jak była w BEXie to fakt :) Mój błąd...

Dlatego napisałem, że łapy nie dam sobie uciąć za to info :kox:

Opublikowano

ktoś porównywał K04-015 do K03-073 ?????

czytałem że ta druga jest ciut wydajniejsza.... :mysli: :mysli: :mysli:

weź ty się przestań zajmować tymi k03 i zafunduj sobie na święta prawdziwą suszarkę...jakiegoś GT :decayed:

Opublikowano

taa,albo coś takiego,jak CoLo ma :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

to nie dla mnie. Pytam z ciekawosci. GT to juz duza kosiarka i trzeba dokonac wiecej zmian. A nie o to tutaj chodzi.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a na k03-073 ile mozna wyciagnac?

Opublikowano

a czy to prawda, że K03S dużo szybciej wstaje z dołu ? znajomy w Leonie takową ma i auto zapindala od 2tys. obr. jak diesel....

Opublikowano
  • Autor

jak masz sprawne auto i dobry program to kazde turbo szybko wstaje

u mnie wyrażnie słychac i czuc turbine wlasnie od 1700 obr/min

jak ktos chce to mam do oddania nówkę K03S, info na priV

Opublikowano

moje zwykle k03 wstawalo tez jakos przy 1700 RPM bez softu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

i tak powinno byc

moment obrotowy jest juz bardzo wysoki przy takich obrotach

Opublikowano

K03-073 to po prostu legendarna K03s, ale dostanie jej do wzdłużnego graniczy z cudem. Ma niby nieco lepszą wydajność od K04-015.

Opublikowano

Ma niby nieco lepszą wydajność od K04-015

w porównaniu efektów na K03s i K04- ręki bym za to nie dał :naughty::wink4:
Opublikowano
  • Autor

K03-073 to po prostu legendarna K03s, ale dostanie jej do wzdłużnego graniczy z cudem.

zadnych cudow nie potrzeba, sa dostepne, ostatnio znalazlem dojscie za 2150zl, nowka na gwarancji. A tak na marginesie K04-15 jest wydajniejsza
Opublikowano

Nazwa K04-15 to tylko nazwa, tak se ją Borg Warner nazwał. Muszle zarówno zimną jak i gorącą ma tą samą co zwykła K03, wsadzili do niej fabrycznie tylko inne wirniki, cała filozofia. Żadna z niej K04 i "trochę" jej jeszcze brakuje do prawdziwej K04, nawet bym tego nie porównywał, bo to jakieś kpiny.

Opublikowano

Nazwa K04-15 to tylko nazwa, tak se ją Borg Warner nazwał. Muszle zarówno zimną jak i gorącą ma tą samą co zwykła K03, wsadzili do niej fabrycznie tylko inne wirniki, cała filozofia. Żadna z niej K04 i "trochę" jej jeszcze brakuje do prawdziwej K04, nawet bym tego nie porównywał, bo to jakieś kpiny.

Gregory, a może oni mieli na myśli ORI k04

Opublikowano

Jest tylko jedna K04-15, nie ma nie ori :wink4:

Opublikowano

Jest tylko jedna K04-15, nie ma nie ori :wink4:

czyli ta k04 na którą kiedyś byłem nakręcony nigdy nie wychodziła ori, tylko od zawsze klepał to jakiś inny producent? że niby borg warner?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.