Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Nawiewy tylnych szyb w avancie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W avancie ktory niedawno kupiłem pod tylnymi bocznymi ostatnimi szybami są kratki nawiewowe ( przynajmniej tak to wygląda) ale nie leci stamtąd powietrze przy zadnym z ustawien dmuchawy. Czy stamtąd powinno cos dmuchac czy nie ?

Opublikowano

Niestety nie ma tam nawiewu - to są tylko same "dziury"

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie ma tam nawiewu - to są tylko same "dziury"

a po co są te dziury ?

Opublikowano

Z lewej strony (na wysokości zderzaka) masz kratkę wyciągu powietrza, zapewne po to to jest, a żeby jakoś to wyglądało to i po prawej stronie zrobili.

Opublikowano
  • Autor

Z lewej strony (na wysokości zderzaka) masz kratkę wyciągu powietrza, zapewne po to to jest, a żeby jakoś to wyglądało to i po prawej stronie zrobili.

nie o to mi chodzi ( zresztą nie wiem o czym piszesz), chodzi o kratki bezposrednio pod szybami .

Opublikowano

Z lewej strony (na wysokości zderzaka) masz kratkę wyciągu powietrza, zapewne po to to jest, a żeby jakoś to wyglądało to i po prawej stronie zrobili.

nie o to mi chodzi ( zresztą nie wiem o czym piszesz), chodzi o kratki bezposrednio pod szybami .

Przecież o tym pisze :thumbdown:

Jak nie wiesz o czym pisze, to otwórz sobie w bagażniku lewą pokrywkę i na dole będziesz widział taką czarną kratkę. A to pod szyba jest po to, żeby jakoś powietrze przechodziło z kabiny w tą kratkę...

Opublikowano
  • Autor

Czyli to taka wentylacja...., dzięki wszystkim :)

Opublikowano

Czyli to taka wentylacja...., dzięki wszystkim :)

tak to można nazwać,jest zarówno z prawej jak i z lewej strony auta.

są to otwory wentylacyjne które mają za zadanie odprowadzenia powietrza z samochodu :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a nie jest to tez przez przpadek dziura od "odpowietrzenia" (bassreflex) glosnika basowego ? (po lewej)

Opublikowano
  • Autor

a nie jest to tez przez przpadek dziura od "odpowietrzenia" (bassreflex) glosnika basowego ? (po lewej)

ale te kratki są po obu stronach

Opublikowano

a nie jest to tez przez przpadek dziura od "odpowietrzenia" (bassreflex) glosnika basowego ? (po lewej)

ale te kratki są po obu stronach

są to otwory wentylacyjne

:closed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

w aucie mojego ojca a jest to 80 b4 Avant też to jest. ja zauważyłem że przy dużych prędkosciach szyby faktycznie odparowują. wiec jest to pewnie wentylacja.

Opublikowano

Jest to odprowadzenie powietrza z wnętrza pojazdu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.