Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Laptop PC Vs Apple Mac Book


hhacek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupic lapa i nie wiem czy kupic klacyczny PC z Vista czy Mac Book , zupelnie sie nie znam wiec milo widziane wszystkie za i przeciw. 95% uzytku mojego kompa dostep do internetu. Czy jest versja Vaga na Maca? :embarrassed::D Jak jest z programami (exel , PP) i grami na Maca? Czy cos co odtwarzam np. w windows madia player bedzie dialalo na Macu? Sorki za takie pytania ale niestety osobiscie nie znam nikogo kto ma Maca . Dzieki za wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hhacek. W Europie tylko PC.

Mac'e znzne są z niezawodności i stabilności oprogramowania, dlatego często wykorzystywane przez grafików i ludzi zajmujących się obróbką filmów. Bardzo popularne w USA

Mają tylko 2 wady:

1) Droższe od PC

2) Mniej popularne oprogramowanie.

Ja wiem, że Windows to zawsze zło. I jakbym miał czas grzebać, szukać, bawić się, kombinować, to z pewnościa wybrałbym inne alternatywne rozwiazania (tak programowe - Linux, Ubuntu, czy cóśtam, jak i sprzetowe np Mac)

Ale ...

NIe mam czasu. Chcę mieć sprzet, do którego będzie pasował każdy program (99 programów pisanych jest w pierwszej kolejności na Windoze). Że jeśli będę miał jakis problem - w sieci nie będę tracił czasu na mozolne wyszukiwanie. Znasz kogoś kto ma Maca? Jak Ci się coś wysypie, zostanie Ci serwis lub jakieś forum specjalistyczne - będziesz się uczył tego sprzetu od zera.

Trochę bełkoczę, bo dogorywam po weekendzie, ale generalnie odradzam Mac'a mimo, że chyba jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...