Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zdejmował ktoś podsufitkę w B5 sedan ?


Kunio

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jedna d*pa wskoczyła mi na dach, na szczescie w pore udało mi się ją sciągnąć. Niestety dzisiaj zobaczyłem że jest wgniecenie w tylnej częsci dachu. Wkurwiłem się totalnie :evil: , teraz musze jechac do blacharza zeby cos z tym zrobil. Ale mam pytanie, ja kzabrac sie do rozbierania podsufitki? Moze samemu uda mi się to wypchnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunio nie będe owijał w bawełne...

zostanie ślad po wypchnięciu... temat przerabiałem w renault safrane... też d*pa...

konkluzja: z d*pami nie ma żartów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno musisz posciagac plastykowe oslony slupkow, nastepnie raczki, oslony sloneczne i podsufitka powinna zejsc, a co do d*p, zaduzo uzywek a zamalo mozgu ;) ale wiadomo dobra d*pa nie jest zla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematu z podsufitką nie przerabiałem

sorry za OT :oops: - ale...przywież ją na spota to zobaczymy czy d*pa taka skoczna będzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skoczna to ona była jak sie na....ła [cenzura]. najpierw tanczyla mi boso na klapie bagażnika (na to jeszcze zezwoliłem, nie wiem czemu :wink: ) a zanim sie obejrzalem wpakowała się na dach. Dzisiaj juz taka wesola nie byla jak ją dorwałem na mieście i powiedziałem że chcę kasę na blacharza :D

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 2006-08-14, 00:18 ]

uprasza się Pana o używanie cenzuralnego słownictwa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsufitke w B5 sedan sciagalem juz: prosta sprawa odkrecic wszystkie raczki, potem sloneczniki i haczyki sloneczniukow ,lampke(musisz zdjac to szkielko i pod nim sa 2 srubki) pokrywki supkow ale tylko z jednej strony bo mozna wysunac ja z jednej strony, przednie slupki najlepiejk z dwoch stron zdjac a reszte z jednej

Jezeli chodzi o dach to mozliwe jest wypchniecie bez sladu ale nie wiem jaka masz wgniotke ja juz wypychalem takie rzeczy np w Mazdzie 6 dach byl pofalowany i udalo sie go zrobic bez sladu, co trzeba zrobic jesli jest mala fala: wystarczy podgrzac lakier i lekko wypychac z dolu aha i trzeba porosklejach belki mocujace i pozniej na nowo wkleic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rozebrałem tylną część podsufitki ale za prostowanie tego sie nie wezme bo znająć zycie to cos zj...e [cenzura].wgniecenia akurat zaczynają się w miejscach gdzie się konczy wzmocnienie :/ Podjade do jakiegos warsztatu gdzie robia takie rzecyz i sie zobaczy. BTW zna ktos takie warsztaty w warszawie lub okolicach ?

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 2006-08-14, 22:52 ]

kolego ostatni raz Cie proszę o nie wyrażanie się :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...