Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Vag-brak komunikacji ze sterownikami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Niedawno próbowałem zdiagnozować a4,95r .Wielokrotne próby połączenia nie przyniosły rezultatu.Wag 4,9 i 2,5 oryg.Bezpieczniki w porządku,lampka w interfejsach świeci,porty działają.Proszę o podpowiedzi.

Opublikowano

Witam.Niedawno próbowałem zdiagnozować a4,95r .Wielokrotne próby połączenia nie przyniosły rezultatu.Wag 4,9 i 2,5 oryg.Bezpieczniki w porządku,lampka w interfejsach świeci,porty działają.Proszę o podpowiedzi.

Zapłon przekręcony? Jaki system operacyjny? Spróbuj jeszcze wersją Vag-Com 311.2

Opublikowano
  • Autor

Naturalnie zapłon ok.,co ciekawe przechodzę do innej audi i mam ful.

Opublikowano

Może masz jakieś zabezpieczenie dodatkowe, które odcina dostęp do złącza diagnostycznego.. W poprzednim aucie miałem też podobny problem dopiero po wyłączeniu zabezpieczenia interfejs łączył się z autem.

Opublikowano

JAk mówi kolega. Ostatnio łączyłem się z Transporterem i bez załączenia - UWAGA - 4 ukrytych miejsc/przycisków ie było szans na połaczenie.

Swoją drogą to ludzie mają pomysły antykradzieżowe :polew:

Opublikowano

JAk mówi kolega. Ostatnio łączyłem się z Transporterem i bez załączenia - UWAGA - 4 ukrytych miejsc/przycisków ie było szans na połaczenie.

Swoją drogą to ludzie mają pomysły antykradzieżowe :polew:

a powiedz jak inaczej "obejdziesz" immo ??? :naughty:

Opublikowano

W autkach z pompami VP to banalnie proste,ale nie napisze jak to zrobić.

Opublikowano

W autkach z pompami VP to banalnie proste,ale nie napisze jak to zrobić.

To po co się chwalisz? :tongue4:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Do diagnostyki A4 B6 korzystam ze zwykłego kabelka i programu vag 311.2 i łączy mi się tylko z modułami zaznaczonymi poniżej na czerwono:

Chassis Type: 8E - Audi A4 B6

Scan: 01,02,03,08,09,15,16,17,26,36,37,45,46,55,56,63,76

Powiedzcie czy to wszystko co można sprawdzić w B6 czy jednak można więcej? Jeśli chodzi o ustawienia portu to mam:

- wielkość transferu odbioru/transmisji: 4096

- czas opóźnienia: 1

Wiem, że gdzieś na forum jest jakie wartości ustawić aby poprawić łączność ze sterownikiem, ale oczywiście jak potrzebuję to nie mogę znaleźć:disgust:

Opublikowano

08-klima,15-poduchy,16-kiera,55-xenony u mnie jeszcze działa to na 311.2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.