Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Pomoc przy wyborze zestawu sub+wzmacniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ta sama linia wzmacniaczy, jeden ma cztery kanały, drugi jeden więc zależy czy chcesz zasilić np. przód i subwoofer w mostku, czy tylko sam subwoofer, ten pierwszy ma w mostku 140 WRMS więc raczej za mało na ten głośnik (300 WRMS), drugi ma 200 WRMS przy 4 ohm pod ten głośnik, więc również szału nie będzie, przydałoby się 300+ WRMS

Opublikowano

W tej kasie wybierając z używek można złożyć coś bardziej sensownego.

...jeśli dżejbiel rulllzzz, to nie mam propozycji.

Opublikowano
  • Autor

Nie musi być JBL, jak wspomniałem, że się na tym nie znam, więc bardziej patrzyłem na wygląd niż parametry techniczne :gwizdanie:

Jakieś propozycje jeśli chodzi o zestaw w tej kasie?

Wzmacniaczem chce zasilać tylko sub[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 06:12_________________________________________________ewentualnie co myślicie o zestawie

http://allegro.pl/jbl-gto-1214bp-gwarancja-ideal-wawa-i1304277475.html

http://allegro.pl/jbl-gto-1004e-gto-1004e-wzmacniacz-4x150rms-i1302032203.html

taki już chyba da radę?

Opublikowano

Ten wzmacniacz jest 4-kanałowy a piszesz że ma zasilać tylko sub więc bez sensu.

Jeśli chodzi o zasilenie subwoofera bez wydawania dużej kasy, i jeśli nie oczekuje się cudów to zwróć może uwagę na Carpower. Nie chciałbym być posądzony o reklamę bo sam wystawiam aktualnie jeden wzmacniacz tej firmy, ale z doświadczenia wiem że można uzyskać przyzwoity efekt bez wydawania 700-1000 zł na wzmacniacz, a w tej klasie sprzętu dołożyć raczej do głośnika i skrzyni.

Opublikowano

danii1987- ile pieniędzy masz na sam sub + wzmacniacz??

Pamiętaj że jbl to sprzęt dla remizowych klimatów.

Ps. Co Ci gra z przodu że od razu chcesz montować skrzynkę??

Opublikowano

Pamiętaj że jbl to sprzęt dla remizowych klimatów.

racja, niech od razu wsadzi BANG&OLUFSEN :hi:

jak chcesz mieć wzmacniacz podpięty tylko pod tubę to bierz jeden kanał :) najlepiej, żeby moc rms wzmacniacza była przybliżona do mocy głośnika

Opublikowano
  • Autor

Pamiętaj że jbl to sprzęt dla remizowych klimatów.

W remizach są naprawdę fajne imprezy :boobs: polecam hehe ;)

A wybór już padł na ostatni zestaw, pan troszkę poschodził z ceny, dorzucił dobrej klasy kabelki, więc jutro montaż.

A skoro padło na wzmak czterokanałowy to coś się jeszcze do niego doczepi w przyszłości, a jak nie podpasi, to się opyli.

Ale myślę, że jak na moje wymagania grania, będzie super.

Dziękować za wszystkie podpowiedzi :drunk:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 18:10_________________________________________________Pany, może mi ktoś na podstawie tego zdjęcia łopatologicznie wytłumaczyć jak należy zmostkować ten wzmacniacz?

Które kabelki wychodzą do suba itp...

Wolę się dopytać, żeby nie sp***dolić :gwizdanie:

2f2c1c376dc5f4b3med.jpg

Opublikowano

od lewej +, od prawej -

Opublikowano

Z manuala:

Connect the single speaker into which the

amplifier’s rear channels will be bridged to the

Rear R+ and Rear L– terminals

fgn.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Pamiętaj o ustawieniu filtra dolnoprzepustowego przed odpaleniem.

Opublikowano
  • Autor

od lewej +, od prawej -

czyli górny lewy + i górny prawy - idą od razu do suba, a dwa górne środkowe zostają puste, dobrze rozumiem?

Opublikowano

od lewej +, od prawej -

czyli górny lewy + i górny prawy - idą od razu do suba, a dwa górne środkowe zostają puste, dobrze rozumiem?

tak

Opublikowano

Możesz ale w ten sposób zmostkujesz dwa przednie kanały, domyślnie subwoofer mostkuje się na tylnych tak jak Ci narysowałem, np. Bass Boost na wzmacniaczu masz tylko na tylne kanały, i w ustawieniach radia masz przód to przód, a tył to tył.

Opublikowano
  • Autor

mam jeszcze ustawienia do suba, nie tylko przód tył

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.