Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Biała śnieżynka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukałem trochę czasu i dopiąłem swego. Jeszcze żadnej sesji nie robiłem, tyle co na szybko pod domem:

L8sr.jpgLdrJ.jpg

Trochę o autku:

1.8 ADR 125KM benzyna z gazem, przebieg 199tyś km.

Z wyposażenia:

4x poduszki powietrzne

4x elektryczne szyby (domykanie z pilota)

el. składane lusterka

klimatronik

podgrzewane spryskiwacze (twierdzi poprzedni właściciel, będę weryfikował)

lipne radio (tani Alpine + 4 głośniki)

coś pewnie jeszcze wyjdzie...

Doprowadzanie autka do porządku:

-> wymiana filtrów i płynów ok

-> montaż alarmu i blokady skrzyni biegów ok

-> wizyta u gazownika ok

-> pasowanie elementów + klepanie lewych tylnych drzwi ok

-> wymiana świec na platynowe dedykowane do gazu i przewodów ok

-> mycie silnika za dużo elektroniki

-> zahamowanie wycieku z silnika wystarczyła wymiana korka wlewu oleju, nic już nie gubi

-> dorobienie drugiego kluczyka

-> nowe opony zimowe (stalówki już mam, trzeba zregenerować)

Teraz palny na przyszłość:

-> klubowe ramki pod tablicę ok

-> nowe radio (iPod + telefon)

-> nowe głośniki + ewentualnie przewody

-> ciemniejsze szybki (na wiosnę)

-> czarne alu 17' na lato

-> malowanie wnętrz reflektorów przednich na czarno

-> białe kierunki boczne

-> podgrzewane lusterka

-> usuwanie z klapy emblematów "A4" i "1.8", malowanie znaczka i grilla na czarny mat (może i lusterka)

-> kierownica s-line (może kiedyś)

Może jakieś propozycje, co by dobrze wyglądało?! :)

Mod #1:

Nw70.jpgNG5A.jpg

Opublikowano

Bardzo ładna śnieżynka.Na gazie bedziesz jezdził taniej niz nie jeden ropniak.Mody wiadomo na plus.Przyczepności i bezawaryjności.

Opublikowano
  • Autor

Rakieta to to zdecydowanie nie jest :P Mi zależy na oszczędności, muszę utrzymać jedynie z korepetycji i stypendium. Jestem na pierwszym roku... :P

Opublikowano

niezła jest :) powiedz jak ze spalaniem bo nie wiem czy do siebie warto gaz wkładać :> [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:26_________________________________________________i wiecej fotek

Opublikowano

przy tym motorze spalanie lpg jest na poziomie 10-13 litrow w miescie.

Opublikowano
  • Autor

Mi nawet potrafiła do 9 zejść. Nawet diesel tyle nie osiągnie. Choć po regulacji może palić więcej, bo mieszanka była zbyt uboga...

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano
  • Autor

Radyjko nowe kupione, jutro będzie w aucie. Padło na Alpine CDE-113BT.

Opublikowano

więcej fotek,więcej fotek!

Opublikowano

Mi nawet potrafiła do 9 zejść. Nawet diesel tyle nie osiągnie. Choć po regulacji może palić więcej, bo mieszanka była zbyt uboga...

Że co proszę? Kolego mój AKN mi w mieście 9 pali przy dość dynamicznej jeździe :) rozumiem, że chodziło Ci o koszta ;)

Kolor auta jak najbardziej na plus, planowane mody też. Powodzenia i do zobaczenia :)

Opublikowano

Koledze chodzilo o spalanie lpg :wink4: jak dla mnie fajna sztuka szkoda ze nie 1.8T :decayed: podobna do mojej :kox:

Opublikowano

Naprawdę piękne auto :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Że co proszę? Kolego mój AKN mi w mieście 9 pali przy dość dynamicznej jeździe :) rozumiem, że chodziło Ci o koszta ;)

tak, chodziło o koszta. Skrót myślowy... Teraz pali nieco więcej, ale jadę na poprawkę, bo ma za bogatą mieszankę, strzela i dławi się

Opublikowano
strzela i dławi się

Nie koniecznie za bogata mieszanka, może po prostu gdzieś lewe powietrze łapie, ale o to już w innym dziale pytaj ;)

  • 1 rok później...
Opublikowano

bardzo ładne autko :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.