Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Gdzie są zakłady montujące zabezpieczenia we Wroclawiu ?


mypink

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowicjuszem na forum .. a zarazem szczesliwym nowoposiadaczem wymarzonej A4 Avant B6 1,9 diesel :)

Na dobry poczatek chcialem zabezpieczyc auto przed 'wypadkami' losowymi.

Czy moglibyscie mi polecic zaklad montujacy zabezpieczenia - taki, ktory ktos moze dobrze wspomina a zarazem montuje systemy honorowane przez ubezpieczycieli?

Mysle o zalozeniu alarmu SEO perfect oraz jakiegos antynapadu i moze immo z transponderem.

Wynalazlem zaklad zwany Supral na al.J.Kasprowicza 111, ktory chwali sie autoryzacjami i montuje wlasnie SEO. Czy ktos mial z nimi stycznosc?

Na razie walcze wciaz z dokumentacja i biurokracja, bo niemiec nie przekazal mi wszystkich papierow [byl to moj debiut w sprowadzaniu auta wiec nie obylo sie bez potkniec i z mojej strony], ale mam nadzieje na szybkie wyciagniecie auta na swiatlo dzienne, czyli z garazu Tesciowej gdzie zaspawalem chwilowo auto, i zrobienie kilku fotek aby pokazac swiatu moje szczescie ;)

pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc krzyniek. Rozumiem motywy jakie kieruja Twoja opinia i w sumie zgadzam sie, gdyz nawet zastanawialem sie czy w tym samym zakladzie zamontowac blokade skrzyni biegow czy raczej w innym.

Z drugiej strony wyglada to troche na taka teorie spiskowa .. ale w koncu w takim kraju zyjemy :kwasny:

Niestety nie mam mozliwosci, a raczej umiejetnosci, aby zalozyc cos samemu, wiec musze niestety wykazac sie pewna doza zaufania, co przyjdzie mi z wielkim trudem. :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2007, 10:53 _________________________________________________.. czyli, ze nikt nie ma zadnych sugestii lub komentarzy co do zakladow zajmujacych sie zabezpieczeniami w okolicach Wrocka? :(

Dzis jade 'na zwiad' do wspomnianego zakladu na Kasprowicza i jesli wizualnie przypadna mi do gustu to chyba sie zdecyduje. Po wykonanej usludze napisze komentarz od siebie .. a jak auto nie zginie mi po tygodniu to moze nawet polece go innym forumowiczom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trzech ostatnich moich autach montowałem blokady skrzyni biegów właśnie na Kasprowicza

i wszystko O.K szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat. Zdecydowanie polecam firmę DIM z Bolkowa. W sumie niedaleko od Wrocławia, ale facet robi to rewelacyjnie. Przy okazji nie jest powiązany ze światkiem wrocławskim. Od razu uprzedzam, że nie ma mowy o zamontowaniu alarmu w jeden dzień. Auto musisz zostawić na dwa dni. Za robotę i uczciwość ręczę głową. Facetowi nie odjechało ani jedno auto które robił, a chętnie założy się z każdym że przy rozbiórce nawet nie zgadniesz że był alarm montowany: wszystkie kable ciągnięte w oryginalnych oplotach jakie stosuje audi, zgodnie ze sztuką fabrycznego montażu - nie do rozpoznania. Do tego oczywiście ukryty przełącznik immo. Gość jest po prostu perfekcjonistą, do A4 poleca SEO Perfect i montuje go mistrzowsko. Specjalnie do niego jechałem, furę zostawiłem, a ponieważ to również mój klient, więc znam jego renomę w branży i gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...