Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co myślicie o felgach firmy toora??


seba1-2

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy co myślicie o wytrzymałości felg tej firmy, oraz co myślicie o wzorze 17''/8'' 5x112 et35 jakie opony najlepiej na nie założyć??

http://img248.imageshack.us/my.php?image=tooralr7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy co myślicie o wytrzymałości felg tej firmy, oraz co myślicie o wzorze 17''/8'' 5x112 et35 jakie opony najlepiej na nie założyć??

http://img248.imageshack.us/my.php?image=tooralr7.jpg

Jak chcesz Toore, to kupuj, bo sama firma jest na skraju bankructwa :evil:. Powoli banki zadaja zwrotow kredytow, niedawno jakis strategiczny klient sie wycofal, same straty.

Co do wzoru, to mi sie podoba, ale to kwestia gustu.

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy za info felgi już zakupiłem i nie są polskiej produkcji :D teraz kolejny problem jakie buty na to założyć firm jest mnustwo i cenowy rozrzut też :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy ile masz na to milionow i jaki styl jazdy preferujesz :) Osobiscie wg mnie najlepsze opony na lato to Yokohama Advan Sport V103. Nie sa az takie bardzo drogie, ale ta opona nie ma sobie rownej. Sprzedalem juz mase tych opon i kazdy klient mi dziekuje za dobry wybor. Osobiscie tez jezdzilem na tej oponie, fakt byla to uzywka ale w idealnym stanie i... no nie ma lepszej. Deszcz, woda w koleinach - rewelacja, na suchym sa przyklejone, hamowanie na suchym porownalbym doslownie do stawania deba. Dodam, ze opona ta sie zaczyna od 17cali i przykladowo ja sprzedaje ten model w rozmiarze 225/45/17 w cenie 600zl/szt z montazem, wywazniem, nowymi chromowanymi zaworami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...