Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Brak oświetlenia wewnątrz samochodu


Tomcio14

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się w ogóle nie odpala światło nad pasażerem i kierowcą, pewnie żarówka się pierdzielneła i ogólnie mi pękł ten przełączniczek, jak się do tego zabrać w ogóle ?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od paru dni zauwazylem ze kiedy otwieram jakiekolwiek dzwi w moim samochodzie lampki wewnatrz raz sie zapalaja a raz nie.Nie mam pojecia gdzie szukac przyczyny.Pomocy!!!!

sprawdz krancowki w zamkach, poprawnosc stykow na plytce od zamka lub okablowanie drzwi/slupka (lubia sie lamac przewody pod gumowa oslona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wogule sie nie zapala oswietlenie.Zaczne jutro poszukiwania.[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:57_________________________________________________Dzis podpiolem do kompa i wyswietlil mi blad 532.Moze ktos wie o co tu chodzi.Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare rzeczy musisz odkrecic zobacz tutaj co i ja musisz odkrecic aby zajrzec do modulu komfortu :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122143.45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie jest moduł komfortu to może być problem z zamkami w aucie. U mnie tak sie dzieje jak otworze tylne drzwi od pasazera raz zapalaja sie lampki a raz nie. Bylem u elektryka, podpial vaga i wykazal jakis blad wlasnie z tymi drzwiami. Powiedzial, ze to wina zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem.przez przypadek podpoiłem inną używaną lampę wewnętrzną i zaczęło działać. Założyłem z niej do mojej starej lampy moduł nad klawiszem włączania oświetlenia ten odpowiedzialny za zciemnianie oświetlenia. W tej starej wszystkie styki były poprzypalane. Terza wszystko hula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...