Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Depo - normalne czy angel eyes ?


gonsiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Podjąłem decyzję o wymianie lamp. Przestało mi się podobać to co widze a raczej tego czego nie widzę po zmroku :confused4:

Stawiam na depo - pytanie tylko, czy dokonać podmiany (mam polifta z valeo) czy rzucić się na angel eyes ? Czy od strony kierowcy jest w nich jakaś znacząca różnica ? HID-ów nie mam zamiaru tam pakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego chcesz zmieniać poliftowe lampy na ich zamienniki :mysli: Oddaj do regeneracji odbłysniki, wyczyść od wewnatrz szkła i mapy będą jak nowe :good: Załóz do tego HID 4300k i zobaczysz róznice :gwizdanie:

A angelajsy i inne dajlajny sobie daruj, no chyba ze aż tak Ci zalezy na ringach to bierz lampy FK :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli angel-sy odpadają. Nowe klosze depo mozna kupić za ok 400 zł (normalne) a lampy maja juz 10 lat, do tego poprzedni właściciel zrobił polerkę lakieru. Wykonał ją jakiś debil bo wypolerował też klosze :shocked: w zwiazku z czym je poprzepalał (to chyba jest plastik). Próbowałem coś z tym zrobić poprzez delikatną polerke ale efekt mizerny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum ktos sprzedaje same szkła od lamp, mozęsz zawsze przekładke zrobic i przy okazji wnetrze lampy w mat :kox: no ale jak niechce Ci sie bawic z tymi lampami to bierz normalne DEPO bądź TYC(to to samo) a anglesy sobie odpusć ładnie wygladaja na aukcjach, na aucie jest tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem decyzję o wymianie lamp. Przestało mi się podobać to co widze a raczej tego czego nie widzę po zmroku :confused4:

Stawiam na depo - pytanie tylko, czy dokonać podmiany (mam polifta z valeo) czy rzucić się na angel eyes ? Czy od strony kierowcy jest w nich jakaś znacząca różnica ? HID-ów nie mam zamiaru tam pakować.

kolego jak chcesz kupić nowe DEPO to tutaj jest dobra cena :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167450.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem rok temu depo na allegro,dobre zarowki philipsa i bylo wszystko git.Dzisiaj zauwazylem ze lewa lampa mi mocno paruje.Zdjalem dekielek i wyschla .Przy najblizszej okazji czeka mnie rozbiorka lampy,wiec nie wiem czy wybral bym znowu depo czy moze jednak oryginaly....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...