Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Diesel na zime

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam potrzebuje pomocy w sprawie przygotowania swojego dieselka na zime. slyszalem rozne wersje i chce jakiegos ogolnego potwierdzenia co tam by sie przydalo wymienic zebym nie mial zbyt wielkich problemow przy uzytkowaniu w minusowych temp. z gory wielkie dzieki.

Opublikowano

1.Filtr paliwa

2. sprawdź świeczki

3. sprawdź aku

i chyba tyle

Opublikowano

ja wymienilem filtry jak pisze kolega wczesniej + nowe swiece zarowe bo tamte byly juz wysluzone i w sobote bende wymieniał te 3 swiece od podgrzewania płynu

Opublikowano

a ja naprawiłem webasto :naughty:

Opublikowano
1.Filtr paliwa

2. sprawdź świeczki

3. sprawdź aku

i chyba tyle

ja dodał bym żeby lać dobre paliwo, zauważyłem że jak było zimniej jak -25~27*C to lepiej autko odpalało po kilku dniach nieużywania na np paliwie diesel gold z jakimś wmieszanym dodatkiem zimowym

można powiedzieć że od strzała :)

Opublikowano

Warto jeszcze sprawdzić temperaturę zamarzania płynu chłodzącego, żeby nie było niespodzianki po mroźnej nocy.

Opublikowano

Warto jeszcze sprawdzić temperaturę zamarzania płynu chłodzącego, żeby nie było niespodzianki po mroźnej nocy.

właśnie o tym zapomniałem plus zimowy płyn do spryskiwaczy

Opublikowano

1.Wymiana filtra paliwa

2.Dobrze by było wlewać mu uszlachetniacz do paliwa

3.Płyn do spryskiwaczy

4.Płyn do chłodnicy

5.Ja też wymieniam olej

6.Posmaruj sobie uszczelki np wazeliną

7.Sprawdź sobie filtr przeciwpyłkowy

No i trzeba mieć dobre opony.[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 18:19_________________________________________________aha zawsze zerkam na filtr powietrza

Opublikowano

1.Wymiana filtra paliwa

2.Dobrze by było wlewać mu uszlachetniacz do paliwa

3.Płyn do spryskiwaczy

4.Płyn do chłodnicy

5.Ja też wymieniam olej

6.Posmaruj sobie uszczelki np wazeliną

7.Sprawdź sobie filtr przeciwpyłkowy

8. ewentualnie można jeszcze sprawdzić na vagu kąt wtrysku żeby w duże mrozy palił bez problemu

Opublikowano

jak dla mnie primo to prad.czyli sprawdz aku.lej dobre paliwko no i plyn chlodzacy.pozdro

Opublikowano

ja wymienilem filtry jak pisze kolega wczesniej + nowe swiece zarowe bo tamte byly juz wysluzone i w sobote bende wymieniał te 3 swiece od podgrzewania płynu

Co to za swiece i po co one? Pierwsze słyszę

AFNik też to ma, jak ma to gdzie?

Opublikowano

ja wymienilem filtry jak pisze kolega wczesniej + nowe swiece zarowe bo tamte byly juz wysluzone i w sobote bende wymieniał te 3 swiece od podgrzewania płynu

Co to za swiece i po co one? Pierwsze słyszę

AFNik też to ma, jak ma to gdzie?

szukanie nie boli :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=98906.0;highlight=dogrzewaj%B1ce

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.