Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Montaż kiery od S do polifta, Pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie czy da sie taka kiere zamontowac, jak jest z wieloklinem i wtyczkami ?? W swojej 4 ramiennej mam zolta wtyczke taka szersza i 2 masy, w s-line kierownicy sa jakies inne kabelki ? Pomozcie ;( [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 11:16_________________________________________________Mam taka kiere :

1313339680

a chce zalozyc taka :

c85cf3fe0b9afebd4ea437a3be95fd06.jpg&maxwidth=500&lang=pl

Moja jest z 2000r z auta, a s-line z 97 r

pomozcie

Opublikowano

powinny pasować, w tej i w tej jest duży wieloklin :wink4: co do wtyczek to nie mam pojęcia, ale ja jak mam swoja s-line z małym wieloklinem to pasowała P&P do tej która założona w oryginale także na mały wieloklin. Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi

Opublikowano

97r. to maly wieloklin takze trzeba chyba kupic przejsciowke,co do poduchy to nie wiem teoretycznie powinny byc takie same tasmy ale pewny nie jestem

Opublikowano
  • Autor

Tak 97 to maly wieloklin, a ja mam duzy :confused4: niestety, trzeba sprzedac

Opublikowano

szkoda wlasnie ze nikt nie dorezal wieloklinu w 2-strone z malego na duzy

Opublikowano

ja wymieniałem kiedyś tak samo jak Ty i pasowało idealnie wystarczyło odkręcić i przełożyć, obie kierownice są poliftowe więc będzie ok :good:

kostki też powinny pasować idealnie :good:

fajnie będzie Ci się jeździło jak je przełożysz ;)

Opublikowano

ja wymieniałem kiedyś tak samo jak Ty i pasowało idealnie wystarczyło odkręcić i przełożyć, obie kierownice są poliftowe więc będzie ok :good:

kostki też powinny pasować idealnie :good:

fajnie będzie Ci się jeździło jak je przełożysz ;)

Tak tylko wojtek wkleił fotkę kiery eskowej po lifcie, a choodziło mu o przedliftową, którą sprzedawał :wink4:, bo z tą co na fotce to nie ma problemu z montażem :cool1:

Opublikowano

ja wymieniałem kiedyś tak samo jak Ty i pasowało idealnie wystarczyło odkręcić i przełożyć, obie kierownice są poliftowe więc będzie ok :good:

kostki też powinny pasować idealnie :good:

fajnie będzie Ci się jeździło jak je przełożysz ;)

Tak tylko wojtek wkleił fotkę kiery eskowej po lifcie, a choodziło mu o przedliftową, którą sprzedawał :wink4:, bo z tą co na fotce to nie ma problemu z montażem :cool1:

a to teraz czaje :good: oj ale to nie podejdzie musiała by być poliftowa :good:

Opublikowano
  • Autor

No to juz wiem, ale kiera przedliftowa s sprzedana, szukamy poliftowej s w dobrej cenie :decayed:

Jakby ktos cos mial na oku to na pw :gwizdanie:

Opublikowano

No to juz wiem, ale kiera przedliftowa sprzedana, szukamy poliftowej w dobrej cenie :decayed:

:thumbup: , jak bede coś wiedział to dam znać :wink4:

Opublikowano

No to juz wiem, ale kiera przedliftowa s sprzedana, szukamy poliftowej s w dobrej cenie :decayed:

Jakby ktos cos mial na oku to na pw :gwizdanie:

ostatnio była w dziale sprzedam w ładnym stanie ale 500zl kosztowała :gwizdanie:

Opublikowano

Jak znajdziesz poliftowa to taśma będzie pasowała na bank, były takie same w 4 ramiennej i 3-ramiennej po lifcie, tak samo jeśli będzie to z A6

Opublikowano

Wojtek wyjdziesz w tej samej kasie :naughty:

http://moto.allegro.pl/audi-a3-a4-a6-kierownica-s-line-i1279767199.html

tylko lepsze zdjęcia by się zdały :wink4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 23:50_________________________________________________http://moto.allegro.pl/kierownica-z-poduszka-audi-s6-s4-s8-a6-a4-a8-i1280625218.html

http://moto.allegro.pl/audi-a4-s4-s6-kierownica-sportowa-skora-poduszka-i1281140023.html

Opublikowano

Wojtek wyjdziesz w tej samej kasie :naughty:

http://moto.allegro.pl/audi-a3-a4-a6-kierownica-s-line-i1279767199.html

tylko lepsze zdjęcia by się zdały :wink4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 23:50_________________________________________________http://moto.allegro.pl/kierownica-z-poduszka-audi-s6-s4-s8-a6-a4-a8-i1280625218.html

http://moto.allegro.pl/audi-a4-s4-s6-kierownica-sportowa-skora-poduszka-i1281140023.html

ta ostatnia jest w miare ładna :good: może dlatego ze ma najlepszą fote :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No tez mam jedna upatrzona :

http://allegro.pl/kierownica-airbag-audi-a3-a4-a6-a8-s-line-i1317301783.html

Ale cholera wie czy to duzy wieloklin czy maly ?? Da sie z wygladu po znac ? Bo widze ze te kropki, wczesniejsze mialy chyba z 10, a te nowsze maja naje..ane ich troche :tongue4: Czy wizualnie da sie poznac polift ?

Opublikowano

tak da sie too jest poliftowa :good:

Opublikowano

Da się :naughty:

To jest polift

c85cf3fe0b9afebd4ea437a3be95fd06.jpg&maxwidth=500&lang=pl

A to przedlift

DSCF6881.jpg

ta poliftowa jest smuklejsza :wink4:

Opublikowano

Da się :naughty:

To jest polift

c85cf3fe0b9afebd4ea437a3be95fd06.jpg&maxwidth=500&lang=pl

A to przedlift

DSCF6881.jpg

ta poliftowa jest smuklejsza :wink4:

inne kółko jest w środku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ok kupiona

http://allegro.pl/kierownica-airbag-s-line-audi-s4-a3-s3-a4-i1319452167.html

:gwizdanie:

Jeszcze jedno pytanie jaki klucz do odkrecenia kiery jest potrzebny ?[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 22:53_________________________________________________Ok mam do odkręcenia śruby w kierze po lifcie potrzebny jest klucz lub końcówka SPLINE M12

Opublikowano

Ponowię pytanie z tym że chodzi o B6 mam do kupienia kierę z Sline podpasuje wszystko czy cos trzeba kombinować ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.