Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JAKIE FELE ?

Które felgi ??

  1. 1. Które felgi ??

    • Zostawić nr 1
    • Zostawić nr 2
    • Sprzedać nr 1 i nr 2 i kupić inne

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie które felgi ładniejsze Waszym zdaniem? obie to 16 -stki

jedne i drugie są moje tylko nie wiem które sprzedac.....

Zdj_281_cie010.jpg

Zdj_281_cie014.jpg

Zdj_281_cie011.jpg

Zdj_281_cie012.jpg

Opublikowano

Ja bym sprzedał i jedne i drugie i kupił inne :mrgreen:

Opublikowano
Ja bym sprzedał i jedne i drugie i kupił inne :mrgreen:

po dośc krótkim namyslę zgodze sie z wypowiedział Huga

Opublikowano

wg mnie niema nawet co porównywać te pierwsze są dużo ładniejsze, dobrze pasują do czarnego kombi ( tymbardziej że widziałem je na żywo)

Opublikowano

Hugo, dobrze gada. Dac mu wódki.

Opublikowano

Mnie sie BARDZO podobaja te pierwsze :!:

Ja bym ich napewno sie nie pozbywal ... no ale o gustach sie nie rozmawia :wink:

Opublikowano
  • Autor

hm....dzięki za ankiete HUGO.

[ Dodano: 2006-08-16, 13:23 ]

tylko że ta ankieta spowoduje to że wiekszośc da zasugerowaną przez Ciebie odpowiedź bo z tym idzie nastepne pytanie sprzedac jedne i drugie i co dalej?

Opublikowano
...ta ankieta spowoduje to że wiekszośc da zasugerowaną przez Ciebie odpowiedź ...

Ale gdybys jednak nie chcial sprzedawac obu zestawow to odpowiedz jest prosta:

z ankiety wynika jasno ... felgi nr 1 sa zdecydowanie ladniejsze :grin: (i wedlug mnie dobrze zrobisz jak je sobie zostawisz - ale to moje zdanie :twisted: )

Opublikowano

Cuber pierwsze zostaw sobie na zimę, a na lato kup ładne 17" :wink:

Opublikowano
Cuber pierwsze zostaw sobie na zimę, a na lato kup ładne 17" :wink:

jeszcze lepszy pomysł :grin:

Opublikowano

już ktoś to powiedział ale pierwsze nie są takie złe, jak bym na zimę zostawił :!:

drugie nie podobaja mi się :neutral:

dopóki nie otworzyłem fotek to chciałem sugerować sprzedaż 1 i 2 a tak tylko 2 :smile:

Opublikowano

jak musisz wybierac to sprzedałbym nr 2 ....

nr 1 nie jest wcale taki zły ..... mi sie podoba .... :cool:

Opublikowano

jak piszą przdmówcy

pierwsze ewentualnie na zime :cool:

drugie sprzedaj

Opublikowano

Sprzedaj i jedne i drugie i kup sobie inne albo od prezesa :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Panowie tylko ze na zimę mam aluski standardowe z A4-ki chyba każdy wie o jakich mowa a i są to 15-stki lezą sobie w garazu i czekają na swoją okazję :)

[ Dodano: 2006-08-16, 23:58 ]

felgi takie jak na foto tylko że polerowane , błyszczą się jak psu.... jfelgi.jpg

Opublikowano
Panowie tylko ze na zimę mam aluski standardowe z A4-ki chyba każdy wie o jakich mowa a i są to 15-stki lezą sobie w garazu i czekają na swoją okazję

no to teraz masz problem :mrgreen:

Opublikowano

jesli myslisz nad zmiana na wieksze np 17 to szpredaj obydwa komplety ale jesli zostajesz przy rozmiarze 16 to zostaw ten pierwszy dla siebie bo jest ok:)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Hugo za ankietę, wszystko jasne zostawiam sobie felgi numer 1 a dotz-y sprzedaję :)

Dzięki wszystkim za uwagi i sugestie :)

pozdrozlocik21.jpg

Opublikowano

No i bardzo dobra decyzja :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.