Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Lakier ASO


Peterka

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez możesz dorobić lakier po swoim kodzie gdzieś indziej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zainteresowany oryginalnym lakierem LY7W. Chce sobie zmienić zderzak przedni i tylny na S-line i nie chce zeby sie rożnił od całości bo autko na chwile obecną ma oryginalny lakier na kazdym elemencie :decayed:

Jak znacie jakies miejsce gdzie dobiora lakier idealnie po podawac choc by było na drugim koncu polski :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez możesz dorobić lakier po swoim kodzie gdzieś indziej :cool1:

no mi jak dorobili po kodzie w AkaLaku (Krakow aleje 29go) do nowego PDC to Steve Wonder by sie glosno zasmial ... :gwizdanie: :gwizdanie: takze lepiej wez element i niech dorobia pod element (wspomagajac sie kodem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez możesz dorobić lakier po swoim kodzie gdzieś indziej :cool1:

no mi jak dorobili po kodzie w AkaLaku (Krakow aleje 29go) do nowego PDC to Steve Wonder by sie glosno zasmial ... :gwizdanie: :gwizdanie: takze lepiej wez element i niech dorobia pod element (wspomagajac sie kodem).

to co to za firma ? :mysli::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zainteresowany oryginalnym lakierem LY7W. Chce sobie zmienić zderzak przedni i tylny na S-line i nie chce zeby sie rożnił od całości bo autko na chwile obecną ma oryginalny lakier na kazdym elemencie :decayed:

Jak znacie jakies miejsce gdzie dobiora lakier idealnie po podawac choc by było na drugim koncu polski :wink4:

polecam zakup z http://www.lackspray.de/, sprzedaja tez na litry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś tam ? :cool1: Znalazłem moj kolor tylko zastanawiam sie czy nie lepiej jednak pojechac do sklepu i niech dobierqają recznie, lakier po paru latach ciemnieje a na srebrnym kazdą roznice widać.

Zaraz zamówie sete na probe i bedzie jasne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze ASO powinno miec orginalną receputre na dany kod koloru i podwykonawca wie dokładnie jaki ma byc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, że w ASO nie mają :thumbdown: ale ja ostatnio malowałem parę elementów i dobierałem lakier normalnie w mieszalni po kodzie i klapce wlewu paliwa - w miarę dobrze dobrali nie ma różnicy takiej, która rzucałaby się w oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś tam ? :cool1: Znalazłem moj kolor tylko zastanawiam sie czy nie lepiej jednak pojechac do sklepu i niech dobierqają recznie, lakier po paru latach ciemnieje a na srebrnym kazdą roznice widać.

Zaraz zamówie sete na probe i bedzie jasne :naughty:

zamawialem 515 Giallo Superga Metallic - zloty metalik do fiata Bravo i powiem, ze dobrany jest swietnie. ale zgadzam sie, po paru latach lakier moze miec juz inny odcien i moze bezpieczniej jest dobrac na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...