Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Problemy z uruchomieniem silnika.


Lesiuu

Rekomendowane odpowiedzi

dobra przyznam, że jestem niesamowicie świerzy jeżeli chodzi o mechanike. Niestety czas nastał, iż musze sobie radzić z własnym autem.

Mam a4 2,5 tdi '99 r do przedwczorwaj auto odpalalo idealnie lekki dotyk i auto odpala, niestety cos sie zje.... i zeby go odpalic to musze psikac "uniwersalnym" plakiem :wink4: do dolotu. Zupelnie nie mam pomyslu co to moze być... Jak patrze na wezyk od paliwa to poczatkowo idzie strasznie duzo powietrza, wiec moze tu jest problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc może, na poczatek podociagaj wszystkie opaski wezy paliwowych.

sprobuj odpowietrzyc uklad paliwowy (opis na forum) przed pierwszym uruchomieniem silnika.

plakow nie stosuj, to szkodzi silnikowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mechanik dzis mi powiedzial, ze jest uszkodzona pompa poniewaz jakis zaworek spuszcza paliwo (laikowo wytlumaczone). Wiec jak ktos chce to ja jzu nie bede sie bawil i chce sprzedac auto w takim stanie jakie jest. wiem ze to nie odpowiedni temat ale nie moge jeszcze pisac w temacie sprzedam auto. wszelkie pytania prosze na priv lub na 519 111 780

http://otomoto.pl/audi-a4-C15770058.html

mam nadzieje, ze mnei za to nie zbesztacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mechanik dzis mi powiedzial, ze jest uszkodzona pompa poniewaz jakis zaworek spuszcza paliwo (laikowo wytlumaczone). Wiec jak ktos chce to ja jzu nie bede sie bawil i chce sprzedac auto w takim stanie jakie jest. wiem ze to nie odpowiedni temat ale nie moge jeszcze pisac w temacie sprzedam auto. wszelkie pytania prosze na priv lub na 519 111 780

http://otomoto.pl/audi-a4-C15770058.html

mam nadzieje, ze mnei za to nie zbesztacie :)

Tylko zapomniałeś wspomnieć o tej usterce w ogłoszeniu.

Kolejny, który potwierdza moją teorię,że jak się polaczkowi samochód popsuje to go wypycha do żyda zamiast naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że napweno jest wielu szczęśliwych posiadaczy 2.5 TDI ale mnie nikt by nie namówił na ten silnik i jeszcze w automacie a co do wypowiedzi kolegi armistead to faktycznie w ogłoszeniu powinna być wzmianka o uszkodzeniu chociaż patrząc na cene to każdy powinien skumać że coś nie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@armistead

generalnie nie zycze sobie uwag pod tytulem "polaczkowi" aukcja byla wystawiona jakies 2 tygodnie temu. Tylko "polaczek" ocenia rodaka bez uprzedniego zapytania, no coz taka mentalnosc naszego kraju ze kazdy mowi byle dopiec (troszeczke kojarzy mi sie z pewnym panem z polityki). No nic, ale dziekuje za trafna uwage ze powinienem ustawic to nowo dowiedziana sie wzmainke w ogloszeniu.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu kolego naprawił tą pompe i sie cieszył świetnym autem z super silnikiem V6 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak to jest że zakup auta używanego wiąże się z dołożeniem do niego jakiś pieniędzy. Sam rozrząd płyny paski i inne duperele to około 1500 bo nikt tego nie robi przed sprzedażą. A jeżeli dojdzie bonus w postaci uszkodzonej pompy lub turbiny to faktycznie kicha. Dobrze cię rozumie nikt nie kupuje auta licząc się że musi włożyć w nie z 4000tyś na dzieńdobry ale tak niekiedy bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@armistead

generalnie nie zycze sobie uwag pod tytulem "polaczkowi" aukcja byla wystawiona jakies 2 tygodnie temu. Tylko "polaczek" ocenia rodaka bez uprzedniego zapytania, no coz taka mentalnosc naszego kraju ze kazdy mowi byle dopiec (troszeczke kojarzy mi sie z pewnym panem z polityki). No nic, ale dziekuje za trafna uwage ze powinienem ustawic to nowo dowiedziana sie wzmainke w ogloszeniu.

pozdrawiam :)

Uderz w stół a nożyce się odezwą, akurat polaczek wypychający auta do żyda to ogólne stwierdzenie. A, że odebrałeś je osobiście, no cóż :decayed:

Druga sprawa to zacznij się stosować do regulaminu forum.

Trzecia sprawa :mysli:

Aukcja wystawiona dwa tygodnie temu mówisz z tak niską ceną? Sprawne auto wystawiłbyś z taką ceną?

Może wystawiłeś sprawne auto z wyższą ceną, później zmieniłeś tylko cenę a opisu już nie.

A może w ogóle jesteś handlarzem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@generalnie boli mnie fakt jezeli ktos pisze "polaczek" moze jak zaczneisz teraz myslec o tym co pisze to za jakis czas zrozumiesz :>

oczywiscie przeczytaj mojego posta, w ktorym z gory przeprosilem za zlamanie regulaminu ale po prostu szukam pomocy (czyz nie od tego jest forum?).

tak sprawne auto wystawil bym z taka cena. (fajnie?)

ale przynajmniej tekst z handlarzem mnie rozbawil :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja wystawiona dwa tygodnie temu mówisz z tak niską ceną? Sprawne auto wystawiłbyś z taką ceną?

Może wystawiłeś sprawne auto z wyższą ceną, później zmieniłeś tylko cenę a opisu już nie.

A może w ogóle jesteś handlarzem :gwizdanie:

Dokładnie.

Co z tego że aukcja wystawiona dwa tygodnie temu , przecież można ją edytować i wpisać co się tylko chce :gwizdanie:

Poza tym lesiuu dziękujesz za cenną uwagę a wzmianki o uszkodzonej pompie w ogłoszeniu jak nie było tak nie ma...jutro sprawdzę czy coś dopisałeś jak nie to ogłoszenie pojawi się w "Trefnych ogłoszeniach" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem to moja wina ale chcialem to jakos bardziej profesjonalnie opisac niz tutaj na forum i staralem sie dodzwonic do tego mechanika. Mam nadzieje, ze kazdy zrozumie co sie dzieje[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 15:53_________________________________________________po raz kolejny przekonuje sie jak to pseudo mechanicy chca zarobic na czlowieku, wczoraj dziadek zawiozl autko do zanjomego mechanika i okazalo sie ze to nie zaden problem z pompa tylko swieca. No coz ale takiemu lajkowi jak ja mechanior mogl wszystko wcisnac byle by zarobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i okazalo sie ze to nie zaden problem z pompa tylko swieca.

i przy takich w miarę wysokich temperaturach przy spalonej świecy miałeś problemy z odpaleniem? dziwne :mysli: no ale jeżeli tak to pogratulować dziadka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...