Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] MOJA CZARNULKA S-line


andrew5667

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie być gołosłownym oto wielkie dzieło artystów z B&O:

Robi imponujące wrażenie:

sam0502f.jpg

sam0505mw.jpg

kojarzy mi sie z glosnikami w B5

tak sie zastanawiam czy pomalowac na taki kolor

moje_czarne_felgi.jpg

ladny zestawik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te znaczki sąwymienne, można tam wrzucić S-line lub Quattro

S-line lub Quattro sa przyczepiane na metalowe rzepy do poziomej czesci atrapy zas s4 jest przylepiany do pionowego zebra i llipa :(

to wez go pacnij czarna pasta do butow jak pawlak kabana i bedzie ok :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B&O gra strasznie w B8... a seryjne radio bez B&O to zalatuje mi poziomem z Dacii Logan... POMYŁKA i Audi dało ciała.

Seryjne radio + seryjne głośniki z buferem w B7 grają duuużo lepiej niż B&O w B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko piękne.Felgi super,popularny ale najfajniejszy wzór z ori dla mnie :tongue4:

Bang w B8 jak i w A5 dupska nie urywa.Jest bardzo słabo.(opinie co poniektórych na necie jak to jest bosko z BO w tych modelach to jakaś żenada, głuchota wtórna albo brak pojęcia o temacie).Dlatego zastanawiam się czy zmieniać z Audi Sound System.Koszta systemu nie duże (komplet całego Banga wyrwiesz za 1500 na luzie,trochę za przekładkę) ale trzeba całe auto rezać a nie jestem miłośnikiem rozbierania seryjnie złożonych tapicerek.Zawsze coś sie wypie..li i nie jest już tak samo.

Dali d*py na maxa i tyle. :wallbash:

Gratki wozu. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie ? :blink:

Niestety poważnie. Audi powinno się wstydzić i zlikidowac tą fuszerkę którą montuje w B8 i nazywa radiem. W życiu nie słyszałem takiego chłamu jakim jest zwykły system bez B&O nawet w klasie compact (Golf, Astra), a co dopiero w klasie premium - zero basu, brak wysokich tonów, a tylko środek ze plastikową otoczką. Systemu B&O słuchałem w B8 zarówno z navi jak i bez navi i zaraz po tym przesiadłem się do swojego B7 z RNS-E + seryjne głosniki z buferem montowane przy concercie II i różnica na korzyśc B7 ogromna! system w b7 gra głośniej, czysto (bez zniekształcień), bas ma głębie. W b8 słychać nalot plastikowych kolumienek. :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 21:39_________________________________________________

Autko piękne.Felgi super,popularny ale najfajniejszy wzór z ori dla mnie :tongue4:

Bang w B8 jak i w A5 dupska nie urywa.Jest bardzo słabo.(opinie co poniektórych na necie jak to jest bosko z BO w tych modelach to jakaś żenada, głuchota wtórna albo brak pojęcia o temacie).Dlatego zastanawiam się czy zmieniać z Audi Sound System.Koszta systemu nie duże (komplet całego Banga wyrwiesz za 1500 na luzie,trochę za przekładkę) ale trzeba całe auto rezać a nie jestem miłośnikiem rozbierania seryjnie złożonych tapicerek.Zawsze coś sie wypie..li i nie jest już tak samo.

Dali d*py na maxa i tyle. :wallbash:

Gratki wozu. :hi:

Daj sobie spokój z przesiadką na B&O w b8... nie ma sensu, zainwestuj lepiej w piecyk (drogi bo światłowody są) i w głośniki firmy trzeciej. Bedzie lepiej.

Wogóle to pozostaje puytanie, czy głosniki sa kiepskie stąd niska jakośc dźwięku, czy tez radio daje kiepski dźwięk. W golfach V była sytuacja, że montowali trójdrożny system z przodu, ale co z tego jak radio dawało niską jakość dźwięku, zmiana głośników nic nie wnosiła wówczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nawet, tylko mógłby się zakręcać tak o 90 stopni bardziej :)

Bedziemy patrzec pod innym kątem :) Chyba , ze da sie cos przerobic

korek od R8 :kox:

ano[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 16:14_________________________________________________

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 19:10_________________________________________________Ale mi sie podoba ten grill :good: Pytałem w serwisie i niet :(

czarny_grill.jpg

grill3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...