Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] MOJA CZARNULKA S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem auto marzenie:)

Opublikowano
  • Autor

tak sie zastanawiam czy pomalowac na taki kolor

moje_czarne_felgi.jpg

Opublikowano

Żeby nie być gołosłownym oto wielkie dzieło artystów z B&O:

Robi imponujące wrażenie:

sam0502f.jpg

sam0505mw.jpg

kojarzy mi sie z glosnikami w B5

tak sie zastanawiam czy pomalowac na taki kolor

moje_czarne_felgi.jpg

ladny zestawik :naughty:

Opublikowano

bardzo fajne autko tylko nie lezy mi ten znaczek S4 w deslu jak dla mnie + ze sedan :kox:

Opublikowano

gratuluje :> ladniutka :good: napewnomniej brudzaca niz moja , przyjemnej jazdy :>

Opublikowano
  • Autor

bardzo fajne autko tylko nie lezy mi ten znaczek S4 w deslu jak dla mnie + ze sedan :kox:

wiem bo mi tez nie lezy jakos,ale nic nie da sie zrobic z tym . próbowałem przed zalozeniem wywalic ten znaczek ale on jest przylepiony :angry:

Opublikowano

Te znaczki sąwymienne, można tam wrzucić S-line lub Quattro

Opublikowano

Te znaczki sąwymienne, można tam wrzucić S-line lub Quattro

oooo i to jest mysl :good:
Opublikowano
  • Autor

Te znaczki sąwymienne, można tam wrzucić S-line lub Quattro

S-line lub Quattro sa przyczepiane na metalowe rzepy do poziomej czesci atrapy zas s4 jest przylepiany do pionowego zebra i llipa :(

Opublikowano

Te znaczki sąwymienne, można tam wrzucić S-line lub Quattro

S-line lub Quattro sa przyczepiane na metalowe rzepy do poziomej czesci atrapy zas s4 jest przylepiany do pionowego zebra i llipa :(

to wez go pacnij czarna pasta do butow jak pawlak kabana i bedzie ok :kox:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

załozyłem nakladki aluminiowe na pedały

audi_peda_y_138.jpg

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 16:10_________________________________________________

Opublikowano

B&O gra strasznie w B8... a seryjne radio bez B&O to zalatuje mi poziomem z Dacii Logan... POMYŁKA i Audi dało ciała.

Seryjne radio + seryjne głośniki z buferem w B7 grają duuużo lepiej niż B&O w B8

Opublikowano

Powaznie ? :blink:

Opublikowano

Autko piękne.Felgi super,popularny ale najfajniejszy wzór z ori dla mnie :tongue4:

Bang w B8 jak i w A5 dupska nie urywa.Jest bardzo słabo.(opinie co poniektórych na necie jak to jest bosko z BO w tych modelach to jakaś żenada, głuchota wtórna albo brak pojęcia o temacie).Dlatego zastanawiam się czy zmieniać z Audi Sound System.Koszta systemu nie duże (komplet całego Banga wyrwiesz za 1500 na luzie,trochę za przekładkę) ale trzeba całe auto rezać a nie jestem miłośnikiem rozbierania seryjnie złożonych tapicerek.Zawsze coś sie wypie..li i nie jest już tak samo.

Dali d*py na maxa i tyle. :wallbash:

Gratki wozu. :hi:

Opublikowano

Powaznie ? :blink:

Niestety poważnie. Audi powinno się wstydzić i zlikidowac tą fuszerkę którą montuje w B8 i nazywa radiem. W życiu nie słyszałem takiego chłamu jakim jest zwykły system bez B&O nawet w klasie compact (Golf, Astra), a co dopiero w klasie premium - zero basu, brak wysokich tonów, a tylko środek ze plastikową otoczką. Systemu B&O słuchałem w B8 zarówno z navi jak i bez navi i zaraz po tym przesiadłem się do swojego B7 z RNS-E + seryjne głosniki z buferem montowane przy concercie II i różnica na korzyśc B7 ogromna! system w b7 gra głośniej, czysto (bez zniekształcień), bas ma głębie. W b8 słychać nalot plastikowych kolumienek. :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 21:39_________________________________________________

Autko piękne.Felgi super,popularny ale najfajniejszy wzór z ori dla mnie :tongue4:

Bang w B8 jak i w A5 dupska nie urywa.Jest bardzo słabo.(opinie co poniektórych na necie jak to jest bosko z BO w tych modelach to jakaś żenada, głuchota wtórna albo brak pojęcia o temacie).Dlatego zastanawiam się czy zmieniać z Audi Sound System.Koszta systemu nie duże (komplet całego Banga wyrwiesz za 1500 na luzie,trochę za przekładkę) ale trzeba całe auto rezać a nie jestem miłośnikiem rozbierania seryjnie złożonych tapicerek.Zawsze coś sie wypie..li i nie jest już tak samo.

Dali d*py na maxa i tyle. :wallbash:

Gratki wozu. :hi:

Daj sobie spokój z przesiadką na B&O w b8... nie ma sensu, zainwestuj lepiej w piecyk (drogi bo światłowody są) i w głośniki firmy trzeciej. Bedzie lepiej.

Wogóle to pozostaje puytanie, czy głosniki sa kiepskie stąd niska jakośc dźwięku, czy tez radio daje kiepski dźwięk. W golfach V była sytuacja, że montowali trójdrożny system z przodu, ale co z tego jak radio dawało niską jakość dźwięku, zmiana głośników nic nie wnosiła wówczas.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wynalazłem taki koreczek do oleju aby "rozweselić" środek :polew:

DSC00690.jpg

Opublikowano

nawet nawet, tylko mógłby się zakręcać tak o 90 stopni bardziej :)

Opublikowano

korek od R8 :kox:

Opublikowano
  • Autor

nawet nawet, tylko mógłby się zakręcać tak o 90 stopni bardziej :)

Bedziemy patrzec pod innym kątem :) Chyba , ze da sie cos przerobic

korek od R8 :kox:

ano[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 16:14_________________________________________________

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 19:10_________________________________________________Ale mi sie podoba ten grill :good: Pytałem w serwisie i niet :(

czarny_grill.jpg

grill3.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.