Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRE] Akcja serwisowa 26D9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czy jest ktoś z Warszawy lub okolic i może polecić jakieś sprawdzone ASO?

Opublikowano

Ja zawsze serwisowałem w Wolicy - całkiem sympatyczni są.

Sprzęgło jeszcze żyje (ja założyłem temat, ale wcięło mi konto) więc soft chyba działa.

Opublikowano

Witam

Moje autko przywiozłem z Niemiec.

Jak przeczytałem ten temat od razu sprawdziłem w książce serwisowej i okazuje się że tam tzn w Niemczech ta akcja przeprowadzona była w 2007r. Wpis w mojej książce jest z maja 2007[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 21:00_________________________________________________a jeśli mowa o akcjach serwisowych to ja w książce serw oprócz tej omawianej w temacie mam jeszcze wpisaną akcje nr 21B7 ale nie wiem czego ona dotyczyła. Gdyby ktoś się orientował to prosiłbym o wyjaśnienie.

Opublikowano

Witam

Moje autko przywiozłem z Niemiec.

Jak przeczytałem ten temat od razu sprawdziłem w książce serwisowej i okazuje się że tam tzn w Niemczech ta akcja przeprowadzona była w 2007r. Wpis w mojej książce jest z maja 2007[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 21:00_________________________________________________a jeśli mowa o akcjach serwisowych to ja w książce serw oprócz tej omawianej w temacie mam jeszcze wpisaną akcje nr 21B7 ale nie wiem czego ona dotyczyła. Gdyby ktoś się orientował to prosiłbym o wyjaśnienie.

Tez mialem robione odrazu te dwie akcje serwisowe ale już w Polsce i ta druga 21B7 jak mi to wytłumaczył serwisant tyczy sie czyszczenia kanałów odpływowych z podszybia i wymiana jakiegos wężyka odpływowego bo cos tam było nie tak i mogła sie zbierać woda.

Znowu na forum piszą że ta akcja dotyczy jakiegoś wężyka od trubo

Ale ile w tym prawdy? mam tylko wbite te dwa numery w ksiazce :gwizdanie:

Opublikowano

Z tego co pamiętam to druga akcja to wymiana węża między turbo a intercoolerem (stare miały ciec).

I jak nie miałem z tym problemu tak poźniej 3 nowe węże mi zmieniali, bo każdy był obrzygany olejem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.