Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Akcja serwisowa 26D9


frontside

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje autko przywiozłem z Niemiec.

Jak przeczytałem ten temat od razu sprawdziłem w książce serwisowej i okazuje się że tam tzn w Niemczech ta akcja przeprowadzona była w 2007r. Wpis w mojej książce jest z maja 2007[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 21:00_________________________________________________a jeśli mowa o akcjach serwisowych to ja w książce serw oprócz tej omawianej w temacie mam jeszcze wpisaną akcje nr 21B7 ale nie wiem czego ona dotyczyła. Gdyby ktoś się orientował to prosiłbym o wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moje autko przywiozłem z Niemiec.

Jak przeczytałem ten temat od razu sprawdziłem w książce serwisowej i okazuje się że tam tzn w Niemczech ta akcja przeprowadzona była w 2007r. Wpis w mojej książce jest z maja 2007[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 21:00_________________________________________________a jeśli mowa o akcjach serwisowych to ja w książce serw oprócz tej omawianej w temacie mam jeszcze wpisaną akcje nr 21B7 ale nie wiem czego ona dotyczyła. Gdyby ktoś się orientował to prosiłbym o wyjaśnienie.

Tez mialem robione odrazu te dwie akcje serwisowe ale już w Polsce i ta druga 21B7 jak mi to wytłumaczył serwisant tyczy sie czyszczenia kanałów odpływowych z podszybia i wymiana jakiegos wężyka odpływowego bo cos tam było nie tak i mogła sie zbierać woda.

Znowu na forum piszą że ta akcja dotyczy jakiegoś wężyka od trubo

Ale ile w tym prawdy? mam tylko wbite te dwa numery w ksiazce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to druga akcja to wymiana węża między turbo a intercoolerem (stare miały ciec).

I jak nie miałem z tym problemu tak poźniej 3 nowe węże mi zmieniali, bo każdy był obrzygany olejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...