Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ziemii Holenderskiej!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

domjenick- ty jedziesz przez Berlin do Zgorzelca??? :cool1:

no właśnie? :mysli:

trochę dziwnie :gwizdanie:

Opublikowano

zle się wyraziłem :wink4: dokładnie to było Hanover na Berlin,ale odbijasz w Magdeburgu,na Lipsk,potem Drezno i Gerlitz-nie wiem,czy to najkrótsza trasa,ale taką mi nawigacja pokazywała :cool1:

Opublikowano

dobra trasa, zwłaszcza że z Amsterdamu jechałeś. To odbicie w Magdeburgu sobie zapamiętam, bo jadąc górą to dobry sposób na ominięcie Olszyny

Opublikowano

No teraz to juz bardziej zrozumiale... :decayed:

Opublikowano

16,5 h z czego po drodze musiałem o Dormund zachaczyć i małą pauze zrobić wieć 3godzinki można odliczyć... do tego godzina w plecy z powodu karambolu (33auta) w samych już gliwicach.. dobrze było gdyby nie mgła to prędkości jak latem :good:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam panowie... :hi:

od 14 stycznia do 23 są targi motoryzacyjne Motory,Osobówki,Vany,Ciężarówki i przy okazji zwiedzanie Brukseli.

Jeśli ktoś byłby chętny to mogę zorganizować bileciki i nocleg...

tutaj wszystko jest opisane... :hi:

http://www.salonauto.be/nl/salon/visiteur/dates-et-heures/

filmik z 2010 r

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

V Edycja Polarków Klubowych

>> ZAPISY <<

Serdecznie Zapraszam

Opublikowano

Witam panowie... :hi:

od 14 stycznia do 23 są targi motoryzacyjne Motory,Osobówki,Vany,Ciężarówki i przy okazji zwiedzanie Brukseli.

Jeśli ktoś byłby chętny to mogę zorganizować bileciki i nocleg...

tutaj wszystko jest opisane... :hi:

http://www.salonauto.be/nl/salon/visiteur/dates-et-heures/

filmik z 2010 r

u Nas teraz ciężko z takimi wypadami :) co jest w Brukseli do zwiedzania? :naughty: wpadniemy jak już cieplej będzie :good:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie a może GP F1(26-28 sierpień)Tylko wszystko zależy jak wypadnie zlot letni i pewnie większość będzie po wakacjach to krucho z kasą ... :mysli:

Bilety nie są tanie ale jak zaczniecie już oszczędzać... :naughty: to polecałbym trybunę brązową (bardzo duży obszar trawnik) od piątku do niedzieli 145 euro/osoba teraz jest promocja -10%.Ale możesz spacerować prawie po całym torze i między boksami tak że wrażenie jest... :kox:

http://spa-tickets.be/spa-francorchamps/billets-f1.asp#

Co do noclegu to w pobliżu jest sporo ośrodków kempingowych np.taką chatkę można wynająć za 120euro weekend 6-7 osób ful wypas i 25 km od toru wyścigowego ale są i bliżej (wcześniej trzeba rezerwować)...

http://users.skynet.be/troisponts/index.htm

http://users.skynet.be/troisponts/foguenne.htm

Spa jest w rejonie belgijskich gór Ardeny jest tam sporo ciekawych miejsc do zwiedzania ....

potężna cytadela w Namur

opactwo L'Abbaye de Floreffe wraz z XIIIw. browarem Moulin Brasserie

ogrody zamkowe Jardins d'Annevoie

dzika dolina rzeki Lesse

najpiękniejsze jaskinie Ardenów w Han-sur-Lesse

ośrodek wypoczynkowy Bouillon - zamek i piękne okolice w dolinie rzeki Semois

Centrum Historyczne Bastogne i Musee des Pays d'Ardennes, których bogate ekspozycje poświęcone są ofensywie w Ardenach - jednej z najcięższych walk podczas II w.ś.

La Roche-en-Ardenne - pięknie położone letnisko z zamkiem zwane "perłą Ardenów"

muzea i kościoły Liege

karnawał i muzea Stavelot

lasy i wrzosowiska Hautes Fagnes z najwyższym szczytem Belgii - Signal de Botrange (694 m n.p.m.)

Spa - pierwsze uzdrowisko na świecie

Opublikowano

o o właśnie to!

na GP F1 ja bym się pisał :kox:

Wypsiu pomysł pierwsza klasa :hi:

Opublikowano

Wiem że to jeszcze pół roku ale jest to traszkę grubszy wydatek i dla tego postanowiłem wcześniej wychylić się z tym pomysłem i wstępnie sprawdzić czy będą chętni... :mysli:

Poczekam i zobaczymy kiedy będzie organizowany letni bo jak coś to wrzucę na ogólny i może znajdzie się Wiejce osób... :mysli:

Opublikowano

Wiem że to jeszcze pół roku ale jest to traszkę grubszy wydatek i dla tego postanowiłem wcześniej wychylić się z tym pomysłem i wstępnie sprawdzić czy będą chętni... :mysli:

Poczekam i zobaczymy kiedy będzie organizowany letni bo jak coś to wrzucę na ogólny i może znajdzie się Wiejce osób... :mysli:

Mnie z Martą możesz już nawet zapisać :good:
Opublikowano

Ja sie zastanawiam nad Nürburgringiem. 2 lata temu dalem 199€/2os. za RACE-weekend- czyli 4 dni razem ze zwiedzaniem boksow w czwartek. Miejsce siedzace przy szykanie...

Oczywiscie Spa to spa- ale na Nürburgring mam blizej i taniej :decayed:

Opublikowano

Ja chciałbym do Monako skoczyć :)

Opublikowano

Sprzedaj pazdziocha to moze ci starczy na miejsce stojace... :polew:

Opublikowano

ze skarpetki by się wyciągnęło :tongue4:

przecież to wyścig uliczny więc byle gdzie można by stanąć przy torze

Opublikowano

Teraz jak kubica nie pojedzie to srednia przyjemnosc bedzie...

Opublikowano

SoMeS kiedy zorganizujesz jakiego spota w NL, bo nudy jak cholera :thumbdown:

Tygrys myslisz o spocie na nurburgring w tym roku? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.