Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ziemii Holenderskiej!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak bedziesz niegrzeczny to bedziesz mial szlaban??

tu nie chodzi o szlaban... ja przestałem trzymać gotówkę :no:

:tongue4:

Opublikowano

a jak bedziesz niegrzeczny to bedziesz mial szlaban??

tu nie chodzi o szlaban... ja przestałem trzymać gotówkę :no:

:tongue4:

Hahhahahahaha.... czyzby zona sie nudzila? :decayed:

Opublikowano

Hahhahahahaha.... czyzby zona sie nudzila? :decayed:

hehe nie po prostu jest mniej rozrzutna i to dla Naszego dobra :decayed:
Opublikowano

Hahhahahahaha.... czyzby zona sie nudzila? :decayed:

hehe nie po prostu jest mniej rozrzutna i to dla Naszego dobra :decayed:

Tomek przeciez nikt Ci nie kaze jezdzic gokardem, tylko masz byc obecny na spocie :cool1:
Opublikowano

a o której w sobotę ten spocik , no i adresik bym poprosił :hi:

Opublikowano

preferowałbym niedzielę :wink4:

Opublikowano

jak niedziela to ja niestety nie dam rady :no: ,do pracy idę :thumbdown:

Opublikowano

...a jakby jakiegos spota zrobic w okolicach Venlo ? :evil:

Opublikowano

preferowałbym niedzielę :wink4:

jak niedziela to ja niestety nie dam rady :no: ,do pracy idę :thumbdown:

tez jestem za sobota :wink4:

...a jakby jakiegos spota zrobic w okolicach Venlo ? :evil:

w przyszly weekend? jesli o nas chodzi to moze byc i Venlo :tongue4: tylko co z reszta, mysle ze polowa odpadnie :confused4: no chyba ze sie myle :decayed:
Opublikowano

sobota :good:

a co jest w Venlo?

Opublikowano

sobota :good:

a co jest w Venlo?

:palacz::kox:
Opublikowano

no mi tez sobota bardziej pasi....a właśnie co tam jest w tym venlo??

Opublikowano

chyba tylko granica :decayed:

Opublikowano

chyba tylko granica :decayed:

od tej granicy w kierunku PL zaczyna sie zabawa :naughty:
Opublikowano

to co tam jest takiego?

Opublikowano

to co tam jest takiego?

mniejwiecej polowa drogi z Bielefeld do Roosendaal :wink4:
Opublikowano

chyba tylko granica :decayed:

od tej granicy w kierunku PL zaczyna sie zabawa :naughty:

Hyhyhyhy :decayed:

Sobota bylaby nawet ok...- wieczorem... :evil::drunk:

...moze nawet zarobie :bicz3: :bicz:- a co mi tam. :cwaniak1: Prawdziwe tygrysy nie boja sie nikogo- nawte zony :baseball: [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 21:42_________________________________________________

to co tam jest takiego?

mniejwiecej polowa drogi z Bielefeld do Roosendaal :wink4:

Zawsze podziwialem cie za inteligencje... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Witam starych wyjadaczy. Jestem żółtodziobem jezeli chodzi o forum, ale na zlocik pisał bym sie z tym że dopiero następny :) dość blisko mi do nederlandów :)

Opublikowano

Witaj

śledź wątek, jak będziesz miał już wszystkie papiery i furkę ogarniętą to wpadaj :wink4:

ja bym widział kiedyś spocika w Antwerpii :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

w przyszly weekend? jesli o nas chodzi to moze byc i Venlo :tongue4: tylko co z reszta, mysle ze polowa odpadnie :confused4: no chyba ze sie myle :decayed:

Ja w przyszły weekend jadę do Polski , więc za tydzień odpadam. ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.