Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ziemii Holenderskiej!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

VALVOLINE 5W-40 .Oczywiście z normą VW 505.01 ...za 5L/ 53 euro... :mysli:

co do filtrów z auto5 to wszystko mają od producenta Filtron...a to jest moim zdaniem ta nisza półka polecam Ci filtry Bosch,Mann lub Knecht...ale to jest tylko moje osobiste zdanie... :>

Musisz w Antwerpii znaleźć jakiś dobry profesjonalny sklep i dostaniesz tam wszystko może zapytaj tutaj ....

http://www.belgia.net/.......... :hi:

Opublikowano

VALVOLINE 5W-40 .Oczywiście z normą VW 505.01 ...za 5L/ 53 euro... :mysli:

co do filtrów z auto5 to wszystko mają od producenta Filtron...a to jest moim zdaniem ta nisza półka polecam Ci filtry Bosch,Mann lub Knecht...ale to jest tylko moje osobiste zdanie... :>

Musisz w Antwerpii znaleźć jakiś dobry profesjonalny sklep i dostaniesz tam wszystko może zapytaj tutaj ....

http://www.belgia.net/.......... :hi:

Szczerze to to "twoje osobiste zdanie" jest bardzo trafne :D w pon kupię olej ten co podałes i zobaczymy bo jestem przed wymianą a filtry juz mam.

Opublikowano

na vagowanie musiałbyś się raczej do NL wybrać :wink4:

TYGRYS co robimy z Nurburgring? dobrze by było jak by nie poszło jakieś info na ostatnią chwile znowu :cool1:

Opublikowano

Jezeli o mnie chodzi to mozemy zrobic jakiegos spontana w najblizszym czasie, ale niestety bez namiotow... :polew:

Chcialbym przecwiczyc mojego zimowego set-up-a :kox:

A co do takiego regularnego to zaproponujcie jakis okres kiedy bedzie na bank cieplo...

..chociaz tobie to rybka bo ty i tak w hotelach zalegasz... :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 18:09_________________________________________________.....hmmm- co powiecie na weekend 2-3 Kwietnia ? (Bede po wyplacie... :polew: )

Opublikowano

:hi:

my nie damy rady w kwietniu :no: w polowie kwietnia jedziemy do PL i wracamy po swietach :>

..chociaz tobie to rybka bo ty i tak w hotelach zalegasz...

namioty obowiazkowe :kox: jakby trza bylo, to ja mam jeszcze ten stary :decayed:
Opublikowano

wydaje mi się ża najwcześniejszy termin to końcówka maja :mysli:

Opublikowano

No to rzuccie jakims terminem.... :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam z Schiedamu :hi: Pomału ciepło się zacznie robić, więc na spocika chętnie się wybierzemy z moją niunią, poznać kolegów spod znaku czterech kółek na masce :>

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

:przebiegly:

klawiatura Ci sie zepsula? :mysli:

Witam z Schiedamu :hi: Pomału ciepło się zacznie robić, więc na spocika chętnie się wybierzemy z moją niunią, poznać kolegów spod znaku czterech kółek na masce :>

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 22:03_________________________________________________powitać nowego :hi:

kto chetny na spota w drógi weekend w kwietniu ?? :naughty:

Opublikowano

nie :klamie:

Opublikowano

ja tam na spota zawsze chetny :decayed:

Opublikowano

ciekawe gdzie przepadl gospodarz tego watku :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bym się też chętnie spotkał , tylko niestety w czwartki dostaję planning na kolejny tydzień ;(. Dlatego nie mogę się określić teraz czy będę , ale jak będę miał wolne to się pojawię . :gwizdanie:

Opublikowano

ciekawe gdzie przepadl gospodarz tego watku :gwizdanie:

a nie wyjechał gdzieś? :beach:

Opublikowano

Chajtnij sie to tez bedziesz mial taki dostep do kompa jak on... :polew:

Opublikowano

Chajtnij sie to tez bedziesz mial taki dostep do kompa jak on... :polew:

jak sie SoMeS chajtnie to niewiem czy do pracy bedzie chodzil :decayed:
Opublikowano

ciekawe gdzie przepadl gospodarz tego watku :gwizdanie:

a czy ja muszę tu cały czas siedzieć :cool1:

i tak wiem wszystko od tego plotkarza Marka na bieżąco :decayed:

Opublikowano

Chajtnij sie to tez bedziesz mial taki dostep do kompa jak on... :polew:

jak sie SoMeS chajtnie to niewiem czy do pracy bedzie chodzil :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

Ja w drugi weekend kwietnia odpadam, akurat tescie wybierają sie do nas z Polski w odwiedziny :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.