Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ziemii Holenderskiej!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O ktorej w Sobote ? :naughty:

:shocked: :shocked: :shocked: wpadniesz do nas na spota?
Opublikowano

Kurde- moglbym w koncu, nie? SomeS tak kusi fura....

Opublikowano

Oby była pogoda. Mam nadzieję że nie będę w sobotę długo siedział w pracy :confused4:

A jakaś miejscówka?

Opublikowano

Kurde- moglbym w koncu, nie? SomeS tak kusi fura....

tylko obchodz sie delikatnie z Teresa, zeby nie bylo tak jak w sierpniu :wink4:
Opublikowano

Aktualnie leci OK... :decayed:

Opublikowano

Tygrys na razie to nie ma co ogladac bo to jeden wielki plac budowy :tongue4:

jak skoncze to wtedy ocenisz ale na spota wpadnijcie i tak :hi:

Oby była pogoda. Mam nadzieję że nie będę w sobotę długo siedział w pracy :confused4:

A jakaś miejscówka?

najlepszym miejscem bedzie tor kartingowy Race Planet w Delft pod Rotterdamem :good:

piszcie przy okazji kto by byl chetny na jazde kartami bo trzeba wczesniej rezerwowac..

Opublikowano

Ja z jazdy odpadam. :P Mogę popatrzeć :gwizdanie:

Opublikowano

jak coś to moge być hętny na spocika :naughty: tylko dajcie namiary gdzie i o której :hi:

Opublikowano

no to spot w sobote o godzinie 17.00 w Delft na parkingu przy torze kartingowym Race Planet

adres:Kleveringweg 18

2616 LZ Delft

Opublikowano

A może by tak o 16 ?

Opublikowano

Ja w sobote pracuje i tak sobie myslalem ze moze bym zdazyl tam sie zjawic, moze nie na poczatek, ale zanim sie nie skonczy, dlatego sie pytalem o ktorej... :cool1:

Opublikowano

Somes jak bedziesz rezerwowac gokarty do rundke do mnie mozesz rezerwowac

Opublikowano

Ja też w sobotę pracuję ale lepiej by było myślę szybciej bo już sie potem szarowa robi :confused4:

Opublikowano

Somes jak bedziesz rezerwowac gokarty do rundke do mnie mozesz rezerwowac

dla mnie i dla Ewy tez :wink4:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 22:05_________________________________________________

A może by tak o 16 ?

Ja też w sobotę pracuję ale lepiej by było myślę szybciej bo już sie potem szarowa robi :confused4:

spoko moze byc 16 :)

a co na to reszta?

Opublikowano

mi tez pasi na 16

Opublikowano

Witam. :cool1:

Mi również pasuje o 16 więc będę i jestem chętny na rundkę. Somes , weź mnie pod uwagę przy rezerwacji :decayed:

Opublikowano

ja nie rezerwuje bo nie jeżdżę :decayed: wole później bo pracuje...

Opublikowano

ja tez będe...Kurcok i Patryś pytanie do was..bedziecie na pewno?czy tak jak zawsze jak sie tu jacyś nowi pokażą?pogadają pogadają i na tym sie skończy bo przed samym spotem same jakieś tłumaczenia że to czy że tamto...tak więc deklarowac mi sie tu zaraz czy będziecie na 100% :wink4:

Opublikowano

ja tez będe...Kurcok i Patryś pytanie do was..bedziecie na pewno?czy tak jak zawsze jak sie tu jacyś nowi pokażą?pogadają pogadają i na tym sie skończy bo przed samym spotem same jakieś tłumaczenia że to czy że tamto...tak więc deklarowac mi sie tu zaraz czy będziecie na 100% :wink4:

true true...
Opublikowano

To ja odpadam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.