-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
jak coś to moge być hętny na spocika tylko dajcie namiary gdzie i o której
-
[B5 AFN] Małe spalanie I drgania
Kolego a drga ci silniczkiem na postoju?niema takich lekkich bujniec silnikiem ?
-
[ALL B6] Zakręt na maksymalnie skręconych kołach- zawracanie. problem
:gwizdanie:miałem kolego taki sam problem przy ostrym skręcie w lewo bądz w prawo,,,a to było w b4 80, ale to bez znaczenia chyba ,,ja wymieniłem łożysko mcphersona i było wszystko ok,ale komplet oczywiscie.Sprawdz sobie to !!!!!pozdrawiam,,odezwij sie jak to wymienisz
-
[ALL B6] Drgania przy hamowaniu
Koledzy ja też mam to samo ,przy mniejszych prędkosciach te drgania są nieodczuwalne. Ja jestem pewny że to tarcze ,ponieważ doszłem do tego ,gdy dojezdzam do światełek i lekko chamuje to czuć jak raz mocniej bierze hamulec a raz lżej
-
[B6 AVF] Przyczyna niskiej prędkości max.
moja dolatuje smiało do 210,ale to już max,konczy sie jazda na 4 tysiącach obrotów. mi to starcza ,malo kiedy jak jezdze na autostradach wykorzystuje max,latam do 190
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
moja 2002 r,kupiłem jak miała 260,000,a teraz 318,000 i jak do tej pory wymieniałem olej i klocki. no i były małe szczegoly jak odgrzybianie klimy i nabijanie. auto super.
-
Czujnik G65 w A4 B6
tak jak kolega ci napisał,z przodu go masz przed chłodnicą. ja mialem wymieniany i podgladalem,on jest odpowiedzialny za mozliwosc wlaczenia klimy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich władców czterech pierścieni
Kurcok
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta