Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Podskakują obroty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam duzo naczytalem ale chyba nikt nie mial takiego przypadku jak ja natomiast jade autem puszcze pedal gazu i sprzegla auto jedzie wciskam sprzeglo i obroty skacza do 1300 zatrzymuja sie na okolo 3do 5 s i spadaja do 900 dodam tez ze kiedy puszam noge z gazu szarpie autem i przy zmianie biegow obroty nieco sie podnosza prosze o pomoc

Opublikowano

przepustnica ... i teraz tak :

1. podpięcie vaga

2. czyszczenie przepustnicy

3. adaptacja przepustnicy

4. zadarta linka ( mało prawdopodobne )

5. uwalone ECU ( mało prawdopodobne ale ja tak miałem )

6. nieszczelność pomiędzy przepustnicą a kolektorem ( mało prawdopodobne też to przerabiałem )

Opublikowano

kumpel mowil mi ze jakis czujnik temteratury twierdzi ze przez ten czujnik zalacza sie ssanie jest to mozliwe?

Opublikowano

kumpel podpinał vaga czy odprawiał szamaństwa ?

Opublikowano

Na początek myśle tak samo jak kolega wyżej, czas zająć się przepustnicą.

Opublikowano

dodatkowo do sprawdzenia szczelnośc DV-ki i przewodów podcisnieniowych

Opublikowano

a ja obstawiam czujnik przy pedale sprzęgła.

miałem dwa takie przypadki i za każdym razem było to to.

jeśli tak to do wymiany pedał bo czujnik sam nie występuje.

Opublikowano

a ja obstawiam czujnik przy pedale sprzęgła.

miałem dwa takie przypadki i za każdym razem było to to.

jeśli tak to do wymiany pedał bo czujnik sam nie występuje.

Co za czujnik bo nigdy o czymś takim nie słyszałem?

Opublikowano

to jest taki sam czujnik jak przy dzwigni hamulca noznego

Opublikowano

to jest taki sam czujnik jak przy dzwigni hamulca noznego

A do czego służy?

Opublikowano

daje sygnal do ECU i do sterownika tempomatu (jak jest)

Opublikowano

mi wchodzil na obroty przy wysprzeglaniu podczas zmiany biegu powod czujnik sprzegla[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 18:00_________________________________________________dodam ze w B6 to jest malutka kostka mozna ja dostac osobno

Opublikowano

czyli DV-dziala prawidlowo

Opublikowano

mi wchodzil na obroty przy wysprzeglaniu podczas zmiany biegu powod czujnik sprzegla[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 18:00_________________________________________________dodam ze w B6 to jest malutka kostka mozna ja dostac osobno

a do B5 nie wiesz jak jest?

Bo ja do kilku modeli z grupy VW widziałem tylko z pedałem.

Tak jak wcześniej napisałem zaczoł bym od tego czujnika

Opublikowano

panowie vag wykryl przepustnice mam pytanie czy jesli sam ja wyczyszcze to dam rade sam przeprowadzic daptacjie czy lepiej jechac na waga

Opublikowano

no juz byłes po co masz jechac z nowu ?

Opublikowano

panowie vag wykryl przepustnice mam pytanie czy jesli sam ja wyczyszcze to dam rade sam przeprowadzic daptacjie czy lepiej jechac na waga

problemem nie jest adaptacja tylko samo czyszczenie- łatwo spier... - musisz bardzo uwazać.
Opublikowano

mam nadziej ze koles bedzie sie na tym znal na co powin uwazac ?[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 19:03_________________________________________________panowie wyczyscilem przepustnice berdzo dokladnie skrecilem wszystko z powrotem adaptacjie przeprowadzilem sam ale nie vagiem przejechalem sie autem i roznica odrazu zauwazalna lecz odpalilem auto po raz 2 i problem wraca przy ruszaniu obroty spadaj przy zmianie biegow odskajuja .... zrobielm adaptacjie jeszce raz i bez zmian prosze o pomoc co jeszce mam sprawdzic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.