Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Moje pierwsze cztery kółka ... na masce :) 170KM 350Nm - będzie więcej ?!


marec-ki

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, na fotach poznaję, że auto gościło w Augustowie na jeziorem Sajno. Zgadza się? Co tam, robiłeś ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatalny środek niebieski bo to z TAXI

o karva,co za bzdura :wallbash:

Auto jak auto,ważne żeby się dobrze sprawowało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, na fotach poznaję, że auto gościło w Augustowie na jeziorem Sajno. Zgadza się? Co tam, robiłeś ? :tongue4:

Dokładnie :good: auto było tam kupione od na prawdę wporzo handlarza :good: a poza tym to mam teściów w Augustowie :hi:

niebieski bo to z TAXI

A już co niektórzy to wymyślają :P:P mi powiedziano, że autem jeździł bogaty rolnik i już :P i mogłoby się zgadzać bo pod maską, pod filtrem powietrza znalazłem trochę słomy i innych śladów mogących to potwierdzić :polew:

to i lakier ładny :)

Lakier nie jest taki ładny dlatego pisałem, że na wiosnę robię mega polerkę.

PS. Auto kupowałem na podstawie stanu technicznego a nie stanu licznika. Ja auta (bo nie szukałem tylko Audi) szukałem od marca, więc ta "perełka" była i jest dla mnie mega wypaśna :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, na fotach poznaję, że auto gościło w Augustowie na jeziorem Sajno. Zgadza się? Co tam, robiłeś ? :tongue4:

Dokładnie :good: auto było tam kupione od na prawdę wporzo handlarza :good: a poza tym to mam teściów w Augustowie :hi:

niebieski bo to z TAXI

A już co niektórzy to wymyślają :P:P mi powiedziano, że autem jeździł bogaty rolnik i już :P i mogłoby się zgadzać bo pod maską, pod filtrem powietrza znalazłem trochę słomy i innych śladów mogących to potwierdzić :polew:

to i lakier ładny :)

Lakier nie jest taki ładny dlatego pisałem, że na wiosnę robię mega polerkę.

PS. Auto kupowałem na podstawie stanu technicznego a nie stanu licznika. Ja auta (bo nie szukałem tylko Audi) szukałem od marca, więc ta "perełka" była i jest dla mnie mega wypaśna :cool1:

to jak następnym razem będziesz w Augustowie do daj znać to zrobimy spota zapoznawczego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak następnym razem będziesz w Augustowie do daj znać to zrobimy spota zapoznawczego :good:

Sie wie :good: najbliższa planowana wizyta to luty (poczatek miesiąca) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje furacza!:)

Przy okazji, Marecki peeedz mi proszę jak było u Ciebie z grzanymi lustrami...

ja instalacje mam, ale miernik pokazuje 0 V napięcia :(

Wyczytalem na forum, że jesli ma się instalację to wystarczy podpiąc... ale jeśli napięcia nie ma to ja to ma zadziałac niby? :tongue4:

Szerokości i bezawaryjności ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napięcie jest widoczne dopiero po podłączeniu lusterek, u mnie też 0v a jak podłącze to działają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze mlody_drog ;) ja w sumie nie mierzyłem napięć, tylko zapoznałem się z treścią tematu jak zrobić grzane lustra i wio z koksem :) kup same maty grzewcze (max 10zł/szt). Robota na jeden wieczór :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszło do mnie -> http://allegro.pl/audi-a4-b7-regulacja-mechanizm-ledzwi-fotel-i1478231341.html :cool1: ciekawe czy podejdą ?? :gwizdanie:

Tylko kiedy ja znajdę czas na rezanie :wallbash:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 23:56_________________________________________________Jednak regulacji lędźwi nie zakładam. Będę szukał od razu foteli z regulacją lędźwi oraz wysuwaną częścią fotela - podudzie.

We wtorek i środę walczyłem z lakierem. Ponad 10h machania rękami. Efekt w miarę zadowalający. Będę musiał kupić coś lepszego na ryski oraz koniecznie polerkę na przyszły rok ;) bo to idzie się pochlastać machać tyle łapami :wallbash::ad:

Poniżej najświeższe fotki:

ad1_hsrrnqw.jpgad2_hsrrepw.jpgad3_hsrrehx.jpgad4_hsrrehw.jpg

Zestaw małego detailera ;)

zestaw_hsrrexx.jpg

Na przyszły rok muszę się rozejrzeć za nowym felunkiem - 17"

Jutro zakładam Oil Catch Tank. Muszę sprawdzić czy to faktycznie odma tak leje olejem i non stop zasyfia EGR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszły rok muszę się rozejrzeć za nowym felunkiem - 17"

no bo ta 15 to na zime max.

EGR wywal... na cholere Ci to dziadostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zakładania OCT zaślepię EGR i zobaczę czy dynamika będzie choć trochę lepsza.

Zamiast EGRa zakłada się tzw flanszę ? dobrze kombinuję ? ile takie coś $$ ??[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 21:28_________________________________________________Dziś odebrałem kółka 17" od kolegi dominikt1 :hi:

Będą na lato na przyszły sezon, no chyba że przez jesień i zimę zmienię zdanie i znajdę coś innego :gwizdanie:

Póki co to jest plan na przyszły sezon:

felgi_hahqhns.jpg

Tylko nie wiem czy chcę je zostawić w tym kolorze :mysli: może walnąć je w jakiś grafit lub jeszcze co innego ?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z głosami że felgi które sprzedałem mogą pochodzić z auta skradzionego w Poznaniu u Bartka odsyłam do mojego profilu:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178839.0

na felgach jeździłem dwa sezony i zostały kupione od znajomego z A6.

Mam nadzieje że nowy ich właściciel zrobi z nich użytek :good: myślę że grafit albo gunmetal będzie dla nich idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W związku z głosami że felgi które sprzedałem mogą pochodzić z auta skradzionego w Poznaniu u Bartka


:no::cool1:

Czas odświeżyć trochę temat :wink:

Auto cały czas mam i użytkuję.

Cały czas podtrzymuję to co napisałem wyżej a pro po niektórych komentarzy - w ogóle nie zauważam żeby ten niebieski środek mi wadził i kuł w oczy :)

Czy potrzebuję czegoś więcej w tym aucie po 5 latach użytkowania ? nie specjalnie.

Jedyne co to teraz będę przerabiał lampy na bixenony.

Auto tak jak pisałem w 1ym poście było kupione z zamiarem pewnego wożenia mojego dupska z punktu A do punktu B i idealnie się wywiązuje z powierzonego zadania :wink: mam inne hobby, w które pakuję kasę także auto to ... auto a nie perełka do dmuchania i chuchania :P

Na wiosnę wymieniłem turbo (hybryda od DEVa), a Spanky dokończył dzieła i wyszło z tego 170KM i 350Nm :kox: Wyszłoby więcej ale dwumas zaczął telepać budą. Także jak odłożę na dwumas to będzie korekta programu :naughty:

PS. Przymierzałem się w tym roku do zmiany na większe kombi w mocnej benzynie ale po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że jeszcze nie teraz.

Nic tylko lać ropę i cieszyć się dalej bezproblemową jazdą :hi:

Edytowane przez marec-ki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...