Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Które 18-stki przy seryjnym zawieszeniu ?


verus

Rekomendowane odpowiedzi

Auto stoi na 1BA. Ori felga 17 cali ET43. Ogólnie wygląda jak traktor :-) Wcześniej było mocno obniżone, wygląd i trakcja były świetne, jednak w miejscu gdzie mieszkam jazda była dosyć uciążliwa. Chciałbym założyć teraz 18 cali i nie obniżać spowrotem zawiechy, czyli lekko polepszyć wygląd, trochę pogorszyć komfort ale żeby auto dalej jeździło po dziurach i koleinach :-) ( widziałem taką kombinację na forum w dziale "moja A4" i po zdjęciach było całkiem ok ) Pytanie głównie jakie ET przyjąć aby felga dobrze była wpasowana w nadkole ? Na allegro znalazłem np. takie : http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-kola-felgi-alufelgi-oryginal-s-line-i1314840277.html Czy z ET 20 nie będzie za bardzo wystawać ? Jeśli ktoś jeździ na takiej kombinacji, proszę o kilka słów/fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1BA i 18' to chyba nikt nie jeździ, więc jasnej odpowiedzi nie dostaniesz.

Generalnie ET to 35-45 do Audi. Mniejsze wychodzi już za błotnik i będzie ocierać przy niższym zawieszeniu. Jak będzie przy 1BA? Ciężko powiedzieć, ale przy sporej dziure ET20 napewno dobije.

A tak już poza tematem, to 18' i 1BA nie będzie dobrze wyglądać, więc raczej przeznacz kasę na piwo lub coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do 18 zawias 1BE wystarczy i będzie już ładnie wyglądało czy wskazane obniżyć więcej?

do 17" byłoby miarowo, do 18" by stykło -40mm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do 18 zawias 1BE wystarczy i będzie już ładnie wyglądało czy wskazane obniżyć więcej?

1BE wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj Kolegi czaki22 czy ma zawieszenie S line póżniej dział Sprzedam u nas a jak nie to allegro Ci zostaje[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 19:44_________________________________________________coś słabo szukasz

[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 19:46_________________________________________________zobacz auto FLYER- ma S line i 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to mam do sprzedania sprężyny 1be ok-20mm do b6 avant na komforcie prawie nic nie stracisz a wygląd przy kole 18''ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...