Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, czy ktoś mógłby pomóc mi ustalić dietę i ćwiczenia na siłce. W końcu mam trochę czasu wieczorami i chciałbym łazić na siłownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to cel, co chcesz osiągnąć. :wink: Dietę to sobie sam możesz ułożyć, bo każdy organizm inaczej reaguje na diety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś mógłby pomóc mi ustalić dietę i ćwiczenia na siłce. W końcu mam trochę czasu wieczorami i chciałbym łazić na siłownie

Ja mam to samo :decayed:

W końcu znalazło by się troszkę czasu na siłkę bo kondycja w d*pie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sqizzy i Raggaman,nikt wam nie "pomoże:wink:" dopuki nie przybliżycie tzw sylwetki aktualnej i ewentualnego starzu.

No i pozycja startowa czyli nabieramy mięsa,czy jeszcze gubimy sadło.

Podajcie swój typ sylwetki:Charakterystyka typów budowy ciała - Nowe Forum Sportowe

Wagę ,wzrost,inne aktywności,i czy kiedykolwiek ćwiczyliście żelazem.

No i jakim czasem dysponujecie,bo te 3 x 1h w tygodniu to takie minimum na start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sqizzy i Raggaman,nikt wam nie "pomoże:wink:" dopuki nie przybliżycie tzw sylwetki aktualnej i ewentualnego starzu.

No i pozycja startowa czyli nabieramy mięsa,czy jeszcze gubimy sadło.

Podajcie swój typ sylwetki:Charakterystyka typów budowy ciała - Nowe Forum Sportowe

Wagę ,wzrost,inne aktywności,i czy kiedykolwiek ćwiczyliście żelazem.

No i jakim czasem dysponujecie,bo te 3 x 1h w tygodniu to takie minimum na start.

Kurde tak patrzę na te sylwetki już chyba z dziesiąty raz i za uja nie mogę dojść do tego jaką sylwetkę mam ja :facepalm: Klata z ektomorfika, brzuch z endo, a barki z mezo :polew:

A tak na serio to jak to dokładnie ustalić? Czy są jakieś badania na podstawie, których można by to stwierdzić, bo mogę się założyć, że pomiędzy tymi głównymi rodzajami sylwetek są jeszcze inne, które zawierają cechy innych.

A z innej beczki jaką macie obecnie suplementację?

Ja dalej ciągnę na kreatynie + BCAA + Jack3d + białko :kox:

I pytanie do znawców. Czy odżywiając się w miarę normalnie, bez zbędnych rzeczy jak słodycze/fast foody potrzebuję węglowodanów po treningu? Bo ogólnie zasoby ludzkie pozwalają ćwiczyć 1-1,5 H i podczas tego czasu organizm pobiera energię z własnych zasobów. Nie wiem po prostu czy dokładać węgle, bo nie chciałbym się zalać a uważam, że i tak dość dużo ich dostarczam w jedzeniu.

Z drugiej jednak strony słyszałem, że węgle pomagają w szybszej regeneracji po treningu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sqizzy i Raggaman,nikt wam nie "pomoże:wink:" dopuki nie przybliżycie tzw sylwetki aktualnej i ewentualnego starzu.

No i pozycja startowa czyli nabieramy mięsa,czy jeszcze gubimy sadło.

Podajcie swój typ sylwetki:Charakterystyka typów budowy ciała - Nowe Forum Sportowe

Wagę ,wzrost,inne aktywności,i czy kiedykolwiek ćwiczyliście żelazem.

No i jakim czasem dysponujecie,bo te 3 x 1h w tygodniu to takie minimum na start.

To ja jestem Ekto :grin:

Wiem 25

Waga 84 KG

Wzrost 184 cm

Czas jaki mogę poświęcić to 1-1,5 h dziennie. Kiedyś troszkę ćwiczyłem, ale to dawno i nie prawda :whistling:

Najbardziej zależy mi na rozbudowie pleców, barków i klatki..barki sa priorytetem z racji mojej kontuzji :thumbdown:

Aktualnie trochę przerzucam ciężarki w domu, ale możliwości sprzętowe mnie ograniczają ( hantle , piłka ) więc mam zamiar udać się na siłkę..tylko mam problem z doborem odpowiednich ćwiczeń..kupiłem sobie książkę, którą można wystrzelić w kosmos bo gówno całe tam jest :kwasny:

Nie mam diety..jem to na co mam ochotę - piersi z kurczaka, jakieś pasty i makarony.. ale to szama dość nieregularna z racji tego iż ciągle pracuję i czasami nie ma kiedy.

Wspomagać się jakimiś suplementami czy jechać na sucho ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redzi coś ci się przytyło chyba:decayed:

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Na sucho to podrażnisz skóre. Musisz posamrować:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redzi coś ci się przytyło chyba:decayed:

Zawsze ważyłem 78 kg..ale jak rzuciłem faje i zacząłem sam gotować to troszkę przybyło :kox:

Zresztą zazdrościsz bo sam żeś kij od szczotki :decayed:

Na sucho to podrażnisz skóre. Musisz posamrować:grin:

Racja..poślizg musi być :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stejki Stejki Stejki !!! :wink: A tak poważnie to dieta to 70% sukcesu, minimum 8 godzin snu oraz trening określony aby dążyć do naszych celów :). I tak trzymajcie sie mojej zasady :):wink: Nie ma kasy nie ma masy :grin: heheh Sam mam 174 cm wzrostu 88 kg wagi. Staż 4 lata. Także jak ktoś chce to osiągnie swój cel tylko wystarczy być upartym :hi:

Do dzieła !!

Pozdrawiam wszystkich :kox::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy typ budowy potrzebuje innych ćwiczeń i diety, więc jak napiszecie jaką macie budowę to lepiej wam pomogą.

Sixu fakt plecy dobre :decayed: Na wiosnę wyrzeźbisz i każda twoja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam 175cm i ważę 70kg . za cholerę nie mogę nabrać więcej. żrę owoce, warzywa, mięcho,nabiał, rybki, siłka, rower,basen ale z umiarem wszystko. dałbym wiele za dodatkowe 7kg :grin:

tylko fakt że na siłkę latam od 4 miesięcy dopiero :naughty: ale już się uzależniłem od tego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musisz pozmieniać z diecie/ćwiczeniach bo skoro masa nie idzie w górę, a z tego co widzę trochę cie zalało to musisz kombinować. Jeżeli dieta jest ok i ćwiczenia "na masę" to prędzej czy później powinna ruszyć w górę. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos z kolegow poleci dobra kreatyne? kilka testowalem byly dobre ale nie do konca spelnialy oczekiwania chodzi mi tylko o kreatyne reszte mam w miare ogarnieta:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam 175cm i ważę 70kg . za cholerę nie mogę nabrać więcej. żrę owoce, warzywa, mięcho,nabiał, rybki, siłka, rower,basen ale z umiarem wszystko. dałbym wiele za dodatkowe 7kg :grin:

tylko fakt że na siłkę latam od 4 miesięcy dopiero :naughty: ale już się uzależniłem od tego :grin:

Po zdjęciach to dałbym Ci z 90 kilo żywego mięcha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixu,odemnie ćwiczonko na twój skrócony bicepsik:wink:-hantel pojedyńczo w uchwycie młotkowym.Bym se modlitewnik i na kolanie na pare miechów odpuścił:naughty:.A masy złapiesz dopiero jak zaczniesz wp***dalać regularnie i dużo i dobrze.Jak dla ekto to co 3 godzinki i ruszy do przodu.Teraz zima ,jedyny momęt na złapanie kg jak dla nas:decayed:.I poskracaj treningi do 1 - 1'15. I zaraz po żreć.Sie przeżegnasz na wiosne lewą ręką i wszystkie ciuchy do wyjebania:grin:.

---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

Sqizzy dawaj tutaj,nie czaj się.

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

A dla początkujących dobry instruktarz daje pan Jan Łuka na jutubie.Prosto i na temat,polecam.

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

Sqizzy i Raggaman,nikt wam nie "pomoże:wink:" dopuki nie przybliżycie tzw sylwetki aktualnej i ewentualnego starzu.

No i pozycja startowa czyli nabieramy mięsa,czy jeszcze gubimy sadło.

Podajcie swój typ sylwetki:Charakterystyka typów budowy ciała - Nowe Forum Sportowe

Wagę ,wzrost,inne aktywności,i czy kiedykolwiek ćwiczyliście żelazem.

No i jakim czasem dysponujecie,bo te 3 x 1h w tygodniu to takie minimum na start.

To ja jestem Ekto :grin:

Wiem 25

Waga 84 KG

Wzrost 184 cm

Czas jaki mogę poświęcić to 1-1,5 h dziennie. Kiedyś troszkę ćwiczyłem, ale to dawno i nie prawda :whistling:

Najbardziej zależy mi na rozbudowie pleców, barków i klatki..barki sa priorytetem z racji mojej kontuzji :thumbdown:

Aktualnie trochę przerzucam ciężarki w domu, ale możliwości sprzętowe mnie ograniczają ( hantle , piłka ) więc mam zamiar udać się na siłkę..tylko mam problem z doborem odpowiednich ćwiczeń..kupiłem sobie książkę, którą można wystrzelić w kosmos bo gówno całe tam jest :kwasny:

Nie mam diety..jem to na co mam ochotę - piersi z kurczaka, jakieś pasty i makarony.. ale to szama dość nieregularna z racji tego iż ciągle pracuję i czasami nie ma kiedy.

Wspomagać się jakimiś suplementami czy jechać na sucho ?:decayed:

Jak ekto,to wagę masz normalną-nie chudzinka:wink:.No to się napocisz kolego,bo zaczniesz i raczej zostaniesz przy ćwiczeniach wielostawowych:Przysiady,wyciskania na siedząco,leżąco,podciąganie na drążku,martwy ciąg,podciąganie do brody,wiosłowanie.Polukaj w necie prawidłowe techniki wykonywania tych ćwiczeń.Rozpiszemy plan??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost: 196-198 nie pamiętam dokładnie

Waga: 95-98

Wiek: 23

Sylwetka: raczej endo :-) kałduna trzeba gubić

Przez ostatnie 2 lata sporo schudłem, ale najwięcej właśnie zostało w bebechu i żopie.

Podobnie do raggi w domu codziennie (no prawie) hantle i dodatkowo bieganie również prawie codziennie. Pracuję fizycznie (naturalnie jak jest szef w firmie :decayed: ).

Przeglądałem troszkę oferty siłowni u mnie w mieście i są w sumie dwie opcje. W jednej 120zł karnet, wejście 3x w tygodniu ograniczone czasowo. Lub w drugiej karnet 170 (popołudnie) open, lub 120zł 12wejść na siłkę nie ograniczono czasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...