Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wtrysk sterujący a moc auta a jednomas?


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam w swoim aucie zalozony jednomas z 1Z, mam tez prawdopodobnie problem z nastawnikiem pompy co powoduje rzucanie silnikiem co kilkadziesiat sekund na biegu jalowym. Dostalem porade by odpiac wtyczke od wtrysku sterujacego i tak pojezdzic i zobaczyc co sie dzieje czy mniej rzuca silnikiem na luzie. Czy odpiecie tego wtrysku sterujacego moglo spowodowac ze auto generuje mniejsza moc i dzieki temu jednomas nie szarpie (zauwazylem jakby spadek mocy ma mniejszego kopa w okolichach 2000rpm)? Do tej pory szarpalo przy ruszaniu i tak przy okolo 1600-1700 obrotow wiec trzeba bylo go krecic wyzej by nie bylo "padaczki" teraz ladnie jezdzi z odpieta ta wtyczka. Szarpanie przy ruszaniu i rzucanie buda na jalowym zeszlo sie w czasie wiec ciezko mi stwierdzic czy to wina nastawnika czy sprzegla, sprzeglo wymienilem ze wzgledu wlasnie na szarpanie przy ruszaniu z 1 biegu szegolnie po nocy i dudnienie dwumasa przy przyspieszaniu tak okolo 110km/h na 5 biegu.

Nie wiem co robic, czy brac sie za nastawnik i zostawic sprzeglo, czy przy okazji wywalic 1 masa i wlozyc caly zestaw z AWX?

pzdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...