Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jakie radio wybrać? Concert II czy coś innego?


agentsmith

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Mam radyjko Concert II z głośnikami Bose. Niestety, niektóre przyciski są już trochę wytarte (niedużo ale ja jestem uczulony na tym punkcie), niektóre płyty się przycinają. Generalnie chciałbym je zmienić. Wiem, wiem pewnie powiecie żebym zainwestował w rns-e ale wg mnie to są zbyt duże pieniądze w stosunku do funkcji. Wolałbym za tą kasę kupić hm np. nowe, lepsze turbo :) Mam koncepcję żeby kupić takie coś: http://allegro.pl/audi-concert-ii-22cm-nowy-panel-chowane-galki-i1317388804.html chyba to jakieś nowsze jest bo ma te chowane gałki. I jak myślicie? Warto? Będzie jakaś różnica? Od razu też mówię, że zależy mi na oryginalnym radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To radio nie pasuje idealnie do B6 :gwizdanie:

Jeśli już to szukaj concerta 23cm z srebrna listwą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To radio nie pasuje idealnie do B6 :gwizdanie:

Jeśli już to szukaj concerta 23cm z srebrna listwą :good:

Oho, to dzięki za informacje. Bo ja bym je wziął w ciemno :D[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 15:01_________________________________________________Czyli rozumiem, że to będzie pasować: http://allegro.pl/audi-concert-ii-do-a4-chromowana-listwa-i1317388817.html

A czym się różni to: http://allegro.pl/audi-concert-ii-a4-srebrne-pokretla-chrom-listwa-i1317388842.html

W tym drugim fajne są te pokrętła chromowane. Zastanawiam się czym jeszcze się takie radio różni, czy będzie jakiś problem.

A z ciekawości jeszcze pytanko mam. Bo jak włączam radio pokazuje się napis: BOSE. To można jakoś zaprogramować? Jak zmienię radio to ten napis zostanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z pierwszego linku bedzie na 100% pasować, system Bose to kwestia podpiecia vaga, co do tego drugiego linku to niewiem ale pewnie też, mechanicznie i funkcjonalnie te radia niczym sie nie róznia od siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ok, dzięki :) no mam nadzieję, że będzie pasować bo jestem zdecydowany na to drugie.. No zobaczymy :)[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 18:01_________________________________________________A wie ktoś konkretnie co trzeba zrobić na Vagu żeby ten napis Bose przy włączaniu uaktywnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ok, dzięki :) no mam nadzieję, że będzie pasować bo jestem zdecydowany na to drugie.. No zobaczymy :)[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 18:01_________________________________________________A wie ktoś konkretnie co trzeba zrobić na Vagu żeby ten napis Bose przy włączaniu uaktywnić?

pierw podłącz, bo moze nawet nie bedziesz musiał przekodowywać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ok :) jak będzie po wszystkim to dam znać :) [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 18:13_________________________________________________Nie chcę zakładać nowego tematu a takie pytanie mnie nurtuje. Założenie Rns-e do mojej a4 kosztuje ok.2300 zł. Trochę poczytałem o niej i dużo osób narzeka, że wcale nie jest taka fajna i nie jest warta swojej ceny. Miałem w planach rns-e ale jakoś wolę te pieniądze spożytkować inaczej a radio zmienić na nowego concerta :) Co myślicie? Dla samego wyglądu wg mnie wydawanie takich pieniędzy jest bez sensu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ok :) jak będzie po wszystkim to dam znać :) [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 18:13_________________________________________________Nie chcę zakładać nowego tematu a takie pytanie mnie nurtuje. Założenie Rns-e do mojej a4 kosztuje ok.2300 zł. Trochę poczytałem o niej i dużo osób narzeka, że wcale nie jest taka fajna i nie jest warta swojej ceny. Miałem w planach rns-e ale jakoś wolę te pieniądze spożytkować inaczej a radio zmienić na nowego concerta :) Co myślicie? Dla samego wyglądu wg mnie wydawanie takich pieniędzy jest bez sensu..

...te 2300 to troche za duzo ,można to ogarnąć ok 500 zl mniej

co do samego rnska to ja nieżałuje

po pierwsz mam navi i żadnych navigacji na szybach

po drugie muzyka na kartach SD , włazi kupa muzy nic nie skacze itd.

po trzecie można do niej podłączyc kilka ciekawych rzeczy jak - tuner tv,dvd,ipoda,kamerke cofania itd

no i jeszcze telefon(oczywiście jesli ma sie moduł) no i pare innych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...te 2300 to troche za duzo ,można to ogarnąć ok 500 zl mniej

co do samego rnska to ja nieżałuje

po pierwsz mam navi i żadnych navigacji na szybach

po drugie muzyka na kartach SD , włazi kupa muzy nic nie skacze itd.

po trzecie można do niej podłączyc kilka ciekawych rzeczy jak - tuner tv,dvd,ipoda,kamerke cofania itd

no i jeszcze telefon(oczywiście jesli ma sie moduł) no i pare innych rzeczy

Hm może i można ale sam nie bawiłbym się w to. A w serwisach zajmujących się tym tyle kosztuje, pytałem w kilku. Szczerze navi na szybie jakoś mi nie przeszkadza. A podłączanie dodatków o których mówisz.. to są dodatkowe niemałe koszta. Także rns-ka chyba jednak nie dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNSe jerst fajne jak ktoś ceni wygląd, ale jest duzo o wiele lepszych jednostek multimedialnych nie ori z większymi mozliwosciami rozbudowy, a jeśli planujesz jeszcze jakieś konkretniejsze CA to lepiej załozyc cos niefabrycznego jako jednostke główną

Jak tam sprawy z Concertem :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego radia to musisz zaingerować w konsole środkową, wymiana pod 2DIN, w B6 nie jest to drogie, szczerze mówiac nawet wolał bym to wymienic niz montować poraz kolejny to samo radio które jest mało funkcjonalne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...