Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Stuki w silniku


yaro97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dziwne stuki w silniku tak jakby spadła któraś dźwigienka. Nie wiem czy to możliwe bo popychacze miałem wymieniane jakieś 9 tys km temu. Wymienione były bo pospadały mi po wymianie rozrządu-nie wiem jak to się stało ale tak było. Teraz dźwięk jest jakby inny ale przy wkręcaaniu na obroty silnik dziwnie warczy w pewnym zakresie obrotów. Nie czuję straty mocy nie widzę żeby kopcił ani nic podobnego. Wymieniłem olej i od tej pory jest jakby mocniej słyszalny ten dźwięk.

Macie w swoich 2.5tdi taki dziwny dźwięk jakby wrrr podczas wkręcania na obroty ok 2000 rpm?

powoli zaczynam mieć dość tego silnika, ale trochę szkoda mi go sprzedawać bo jednak kultura pracy, moc i osiągi są ekstra.

wydaje mi się, że powinniśmy założyć osobny temat dla silników 2.5tdi aby łatwiej można było się podzielić problemami ,uwagami i łatwo coś znaleźć na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jak byś mógł nakręcić i wrzucić filmik lub empetrójkę z pracą silnika, to moglibyśmy coś Ci doradzić, ale najlepiej zrobić logi na początek i wrzucić do odpowiedniego działu w celu sprawdzenie przez spec'ów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z której strony słychac ten dzwiek???

z lewej strony.

tzn, od pasażera, ???? bywało że to wtrysk sterujący takie dziwne dzwieki wydaje????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...