Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lotto i inne.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czasami dużego lotka się puści :good: nie raz już wygrałem trójkę, kiedyś babci skreślałem i trafiła czwórkę - 162zł, starszy w 98 roku na początku listopada trafił 500zł i na koniec miesiąca znowu 500zł :naughty:

Opublikowano

Lotto - zaczynaj od marzeń :decayed:

Lotto - podatek od głupoty :polew:

Opublikowano
  • Autor

Wygraałem wczoraj 20zł w dużego :kox: niewiele ale radość jest dobra :kox:

Opublikowano

a skąd wiesz czy 6-tki nie wygrywają "słupy"

Znam gościa, kóry trafił 6-tke, także z tymi słupami to tak nie do końca

Opublikowano

Mi kiedyś za trójkę wypłacili 218 PLN :> Gram sporadycznie na chybił trafił ale to na razie jedyna wygrana tego typu :kwasny: Pamiętam, że wtedy przy tankowaniu na stacji poprosiłem o sprawdzenie kuponu (nawet taki leniwy byłem :cool1: ) a Pani wypłaciła kaskę i tankowanie było prawie gratis :kox:

Opublikowano

za trójkę normalną nie możliwe żeby było 218 zł chyba że systemem, pewnie miałeś 4 [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:52_________________________________________________Liczba wygranych

Stopnie wygranych Liczba Kwota(PLN)

szóstka 1 2 000 000.00

piątka 34 7 318.50

czwórka 2370 256.90

trójka 44209 20.00

kwota wypłacana z 3 jest stała, dziś to jest 20 zł wcześniej było chyba 16 i jeszcze wcześniej 12

Opublikowano
  • Autor

Tak jak MCM pisze odnośnie trójki, pewnie kolega który wygrał miał czwórkę.

A ja z niecierpliwością czekam na dzisiejsze losowanie :gwizdanie: :kox:

Trzymajcie kciuki :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:20_________________________________________________Przydałoby się auto odnowić :naughty:

Opublikowano

Ja dostałem kupon pod choinkę i 2 miałem :(

Mam wujka który już pewnie ze 30lat gra i ciągle puszcza te same liczby i d*pa nic nie wygrał :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

No są tacy co grają regulanie i choja, a są tacy co zagrają 2x i bah... [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:35_________________________________________________Nawet jednej liczby w dwóch zakładach ;( .....

Buuu.... ALE NASTĘPNYM RAZEM SIĘ UDA !! [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 22:27_________________________________________________i znów nie wygrałem :kox:

Opublikowano

pamiętaj koleś co mi obiecałeś, jak trafisz szóstkę :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No miszku o Tobię bym nie zapomniał rzecz jasna !!

Dzisiaj kolejne losowanie więc wierz we mnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:05_________________________________________________4zł w multi multi :decayed: powoli pne się w górę :polew: 5 liczb z 10 :decayed:

Opublikowano

q..wa znowu pplecy- jeszcze jutro spróbuję i nie gram do wtorku :wallbash::polew:

Opublikowano
  • Autor

damy radę :good:

Opublikowano

gramy gramy

trzeba mięc szczeście

ja gram miesięcznie kilka razy narazie tylko jedna czwóreczka i kilka trójek

Opublikowano

właśnie trzeba mieć szczeście a ja nie mam ;(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jozek, a skąd wiesz że może następnym razem sie nie uda, może wtedy będziesz miał szczęście :naughty:

przypominam że we wtorek 5mln zł do wygrania :cool1:

Opublikowano

ostatnio trójeczka się trafiła mi :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

dobra 30baniek nie wygrałem ale jak dzisiaj chociaż 3 nie będzie to się upiję :decayed:

Paniowie wie ktoś o co kaman w SYSTEMACH w lotto?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A żeby było śmieszniej, ostatnio sąsiad wygrał w sklepie spożywczym-a raczej wydrapał: 100.000zł. :decayed: Zwykła zdrapka TORT URODZINOWY; Na konto dostał 90.000 tysi po odliczeniu podatku... Ale jemu się akurat należało, bez roboty był itp. Tylko że suma sumarum wszystko rozpuścił w pi..zdu i tyle z jego wygranej :thumbdown:

Nie zazdroszczę wcale, ale żal dupe ściska że nie zainwestował w dosłownie nic i wsio przepuścił...ech...

Opublikowano

2x2zł w multi multi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.