Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sporty Extremalne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale Animali jest sporo, dobry też jest film FIT'a tylko nie pamiętam który... ale boski poprostu taki klimat wprowadzony jest + takie akcje, że poprostu subedita to co chwile cofałem żeby jeszcze raz to ogarnąć bo mój mózg nie nadąża na tym co oni kminią podczas jazdy, oni lepiej jeżdżą niż ja chodze :decayed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:44_________________________________________________i ogólnie nie spodziewałem się że znajdzie się ktoś tu z podobną pasją :cool1:

piąąteczkaaa

Opublikowano

ten filmik też fajny

Jeszcze z takich wariatów dobry artysta to

Wystepował w Krankedach itp

Opublikowano
  • Autor

nie mogę oglądać tego typu filmików bo zaraz mam zajawkę, a aktualnie nie mam na czym śmigać i szaleje :kox:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:52

mam to![br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:55_________________________________________________co tekst :>

Opublikowano

dobry wątek:) ja na rowerze to tylko rekreacyjnie:D no dobra, czasem jakis wiraż bez hamulca wyczruje cob y przed dupeczkami przycyniC pod remizą:D:naughty: :naughty:

a co do sportow ex. to kiedys deskorolka, :slina:, latem windsurfing a zima snowboard,

Opublikowano
  • Autor

kurna coś się temat nie kręci, wszyscy pierdzą w stołki :>

Opublikowano

Jeżeli chodzi o sporty ekstremalne to latem zapraszam do wspólnej jazdy na mountainbordzie... :kox: :kox: a zaintereoswanych tematem na www.deseczka.pl oraz www.potrawie.pl . Fajnie sie śmiga latem po stokach narciarskich... prawdziwa alternatywa dla ludzi smigających na snowboardzie zimą... :evil: :evil:

Opublikowano

Ja tez kiedys deskorolka, teraz jak z bratem zjedziemy do polski i sie spotkamy to scianka w wolnym czasie :kox:

Opublikowano

Hey

Też się podpicuje...

MOTOCROSS

DSC00870.jpg

No i SNOWBOARD zimą od 4 lat tak że cały rok aktywnie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Hey

Też się podpicuje...

MOTOCROSS

DSC00870.jpg

No i SNOWBOARD zimą od 4 lat tak że cały rok aktywnie :cool1:

dobra fota ! :kox:

Opublikowano

Hey

Też się podpicuje...

MOTOCROSS

DSC00870.jpg

No i SNOWBOARD zimą od 4 lat tak że cały rok aktywnie :cool1:

dobra fota ! :kox:

Z toru w Lubaniu woj. Dolnośląskie przy trasie nr 30 Zgorzelec-Jelenia Góra.

Mały trening moja stara CR125 teraz YZF250 WhiteEdition :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie znam się w ogóle na krosach :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.