Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Szarpanie pzry około 3000 obr/min


Dubi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Posiadam od niedawna Audi a4 1.8T 150km z 95r mam problem jak w temacie czyli przy gwałtowniejszym przyspieszaniu przy około 3000 :)obr samochód zaczyna strasznie szarpac i nie chce ciagnac dalej dopiero po odpuszczeniu gazu i delikatnym naciskaniu go samochód sie rozpedza.Powiem ze juz troszke posiedziałem nad tym i doszedłem ze jezeli odłacze przepływke to samochód działa normalnie (przepływka jest jakas chińska brak jakich kolwiek danych na niej).Pytanie czy to moze zalezec od przepływki czy moze sa jakies inne jeszcze warianty pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek proponuje :

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

a nastepnie :

:vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche juz poczytałem forum ale nigdzie nie ma identycznego tematu lub ludki pisza a jakims czujniku doładowania ciśniemia który nie wystepuje w tym modelu co do vaga to mialem podłaczonego wyskakuje bład o przeładowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche juz poczytałem forum ale nigdzie nie ma identycznego tematu lub ludki pisza a jakims czujniku doładowania ciśniemia który nie wystepuje w tym modelu co do vaga to mialem podłaczonego wyskakuje bład o przeładowaniu

logi robiłeś ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robiłem bo nie potrafie ale skoro nie bedzie innego wyjscia to pojade gdzies do serwisu i zrobie

w serwisie ci nie ogarną , podjedz na spota np. tu : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=584.13440

i chłopaki ci to ogarna za dobre słowo :good:

bez podpiecia vaga i zrobienia logów nikt ci tu nie wywróży co moze byc nie tak z autem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z odpietą przepływka auto normalnie przyspiesza itp ??? nie szarpie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dubi, wykręć i obejżyj świece zapłonowe, jeśli świece OK to stawiam na kończenie się którejś cewki zapłonowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sorki ze dopiro odpisuje ale praca praca ....

Jezeli chodzi o pytanie co do odpietej przepływki to tak jak napisałem po odpieciu przepływki samochód zachowuje sie normalnie czyli przyspiesza i i nie szarpie na VAG-u wyskakuje bład brak przepływki.Co świecy to wsadziłem nowe i i dalej szarpie kable dochodzące do przepływki całe a co do cewki to jest sposób na sprawdzenie poprawności działania????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cewki to jest sposób na sprawdzenie poprawności działania????

kupic jedną i podmieniać po kolei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki spróbuje :)

jakbyś chciał to mam jedna cewke która mi sie wala niepotrzebnie w szafie , daj na PW adres to ci wyśle , oszczedzisz grosza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim pozwolicie ze sie przylacze do tematu to raczej nie bedzie cewka ani przeplywomierz al wydaje mi sie ze czujnik cisnienia doladowujacego n 75 moja miala takie same obiawy na ze do 3tys ok powyzej szarpie przerywa ale najlepiej sie podepni sie pod kompa to napewno go wylapie czy jest sprawny czy uszkodzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżko gdybys poczytał troche to bys wiedział ze w tym roczniku nie było montowanych n75 jego funkcje zajmuje przepływka :)

w czym nie było montowanych n75 ??????

nie dotarło PW :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżko gdybys poczytał troche to bys wiedział ze w tym roczniku nie było montowanych n75 jego funkcje zajmuje przepływka :)

przeplywka steruje WG ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...