Treść opublikowana przez robson197
-
[ALL] Przyciemnianie przednich bocznych szyb
witam jest na to sposob a mianowicie na przeglad mialem takie zdarzenie ze sie doczepili ale nie zabrali dowodu a gdy pojechalem podbic przeglad bo mi wyszedl to opuscilem przednie szyby na maxa i gosc nie zatrybil ze mam przyciemnione moze to nie wyjscie ale zawsze 50%na50% ze podbije dowod bynajmniej mi sie udalo a gosc dosc upirdliwy ale przynajmniej wiesz co ma byc ewentualnie wymienione pozdrawiam
-
[B5 AEB] Szarpanie pzry około 3000 obr/min
czesc wszystkim pozwolicie ze sie przylacze do tematu to raczej nie bedzie cewka ani przeplywomierz al wydaje mi sie ze czujnik cisnienia doladowujacego n 75 moja miala takie same obiawy na ze do 3tys ok powyzej szarpie przerywa ale najlepiej sie podepni sie pod kompa to napewno go wylapie czy jest sprawny czy uszkodzony
-
[ALL B5] Wymiana łożyska koła tył modele oprócz quattro
masz racie kolego bo tak sie powinno wymieniac lozyska kompletnie rozebrac wyczyscic nastempnie lekko naniesc smaru na nowe lozyska zlozyc do kupy a co do dociagania to do oprou z czuciem i od cwirc do pol obrotu ja popuscic w celu dobrze ulozenia sie bierzni lozyska jak wiadomo lozysko pod wplywem temperatury rozszerza sie i tym sposobem unikniemy uszkodzenia (zatarcia )lozyska idobrze kolego zrobiles bardzo profesjionalnie a nie jak wyzej kolega z zdjeciami no ale kazdego wola moze mu sie udalo powodzenia
-
[ALL B5] Problem z tylnia wycieraczka
witam wszystkich mam taki problem ze nie dziala tylnia wycieraczka jak przekrece zaplon i rusze manetka to pojdzie 1-2 cm i stoi silniczek jest ok bo byl podpiety na krotko pod 1-4pin i pracuje normalnie a tak z manetki nie tylko 1-2 cm i koniec i mam zapytanie czy to moze byc spowodowane przekaznikiem ...pomocy
-
[ALL B6] Palą się cały czas światła cofania
jest wiele przyczyn ale na poczatek sprawdz czujnik wstecznego morze poprostu nie odbija i dlatego sie swieca albo cos przy kosce przy skrzyni
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich ostanio zostalem posiadaczem a4 b5 aeb 1.8t 150ps auto narazie sie spisuje swietnie ale zobaczymy jak dalej a wogole powodzenia dalej w udoskonaleniu furek heja