Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ulubiony program TV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bóg powiedzial ze (...)nie znacie godziny ni dnia(...)

Opublikowano

co do fajnych programów to "Galileo" na TV4

Opublikowano

no galileo jest :good: :good: ciekawych zeczy mozna sie dowiedziec[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:27_________________________________________________a propo to wlasnie leci galileo :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

na Discovery "Inżynieria Ekstremalna" tez fajny programik :good:

na TVN TURBO "Ice Road Truckers" i "Toolbox" :good:

Opublikowano

Jeszcze jeden mi się przypomniał - leciał na Discovery kiedyś: kupowali używane auto, potem je doprowadzali do porządku i próbowali sprzedać z zyskiem. Podobało mi się, jak te samochody naprawiali w warsztacie, jeździli szukać części - no generalnie, program był fajny.

I kolejny, który się chyba jeszcze w wątku nie pojawił, ale jest kultowy na maksa, jak dla mnie, chociaż nie jestem miłośnikiem motocykli: "Amerykański chopper", ten serial o Orange County Choppers :decayed:

Opublikowano

Jeszcze jeden mi się przypomniał - leciał na Discovery kiedyś: kupowali używane auto, potem je doprowadzali do porządku i próbowali sprzedać z zyskiem. Podobało mi się, jak te samochody naprawiali w warsztacie, jeździli szukać części - no generalnie, program był fajny.

"Fani czterech kółek" :)
Opublikowano

Jeszcze jeden mi się przypomniał - leciał na Discovery kiedyś: kupowali używane auto, potem je doprowadzali do porządku i próbowali sprzedać z zyskiem. Podobało mi się, jak te samochody naprawiali w warsztacie, jeździli szukać części - no generalnie, program był fajny.

"Fani czterech kółek" :)

Dokładnie :good:

Skleroza nie boli, tylko nachodzić się trzeba... :decayed:

Opublikowano

mtv odpicuj mi brykę :good:

Opublikowano

jeśli chodzi o MTV to lubie "True Life" :good:

Opublikowano

a ja lubie czasem poogladac W11 ciekawe watki czasem jest chodz to pic fotomontarz

Opublikowano

O jeszcze jeden:

"Cobra 11", leciał na TVN7 - zajefajny serial o niemieckiej Autobahn Polizei :D

Opublikowano

Wracając do bajek...

"Baranek Shaun"

barany są poprostu wyj***ane :kox:

Opublikowano

Wracając do bajek...

"Baranek Shaun"

barany są poprostu wyj***ane :kox:

O maaaamooo :laghing2:

Zapomniałem o baranku :D

Shawn wymiata :good:

Opublikowano

nie będę powtarzał tych wszystkich programów z TVN Turbo, dodam do tego programy Kuby Wojewódzkiego i Szymona Majewskiego które lubię obejrzeć.

na Discovery poza wymienianymi wcześniej lubię "jak to jest zrobione". kiedyś była fajna seria jak 2 ekipy budowały jakieś sprzęty na złomowisku i stawali do wyścigu - niestety nie pamiętam tytułu.

tych programów które oglądam z musu nie będę wymieniał :rolleyes:

Opublikowano

program : mini mini

godzina : 21.00 do rana

co nadają ? non stop rybka śpi - można się nieźle zrelaksować

polecam :good:

Opublikowano

program : mini mini

godzina : 21.00 do rana

co nadają ? non stop rybka śpi - można się nieźle zrelaksować

polecam :good:

:laghing2:

Lepsze jest to kolorowe kółko na TVP, z czasów, jak się jeszcze Rubina albo Neptuna "dostrajało".

Opublikowano

program : mini mini

godzina : 21.00 do rana

co nadają ? non stop rybka śpi - można się nieźle zrelaksować

polecam :good:

Zmienili tą oprawe ostatnio :thumbdown:
Opublikowano

program : mini mini

godzina : 21.00 do rana

co nadają ? non stop rybka śpi - można się nieźle zrelaksować

polecam :good:

Zmienili tą oprawe ostatnio :thumbdown:

jak? kiedy? :mysli: nie widziałem
Opublikowano

Rybka jakby w 3D i fazująca melodia nie ma tego chrapania

Opublikowano

program : mini mini

godzina : 21.00 do rana

co nadają ? non stop rybka śpi - można się nieźle zrelaksować

polecam :good:

Zmienili tą oprawe ostatnio :thumbdown:

jak? kiedy? :mysli: nie widziałem

No nie śledzisz na bieżąco, co się dzieje na Mini mini ? :blink:

Wstydź się :tongue4:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.