Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Taśmy LED w budownictwie....


Cristoforo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ktoś siedzi w tej branży

będę musiał kupić trochę metrów z osprzętem

mam kilka pytań technicznych itd.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś bawiłem się z oświetleniem led u siebie w pokoju , może smierdzi to amatorszczyzną ale jak co to wal , może pomogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pół roku temu brałem z allegro po stosunkowo średniej cenie i świecą do dziś , nie słyszałem bynajmniej ja o dobrych firmach które zajmują sie produkcją , projektowaniem i wykonywaniem takich zleceń . Zawsze byłem zdania że samemu zrobi się najlepiej

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czego to ma służyć i co oświetlać,albo,co chcesz z tego zrobić?

podświetlenie sufitu dwie barwy: biały zimny,biały ciepły

podświetlenie wnęki np. na TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam paski ledowe,kupywane od chińczyków-zamontowane w bagażniku i schowku-na ebayu-możesz sprawdzić,jakie długości mają-można je docinac na długość

http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=led+stripes+white&_sacat=0&_dmpt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&_odkw=led+stripeswhite&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

do tego potrzeba jakiś zasilacz 12 v i masz zrobione-z linka,który podałem ,widziałem pasek ledów około pół metra jeden-do szafki,czy wnęki powinien wystarczyć,a oświetlenie jest dobre-w bagażniku widzę wszystko w nocy,co do koloru-to biały jest raczej wpadający w niebieskość,ale to ttaki typ LEdów- :wink4:

tu masz linka do SMD-dosyć długi ,bo 5 m

http://cgi.ebay.co.uk/Warm-White-LED-Strip-Stripe-String-SMD5050-Free-Ship-/260645020483?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cafa76343

1 m biały

http://http://cgi.ebay.co.uk/LED-Strip-Stripe-Wateproof-60-SMD5050-100cm-warm-White-/260640243081?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3caf5e7d89

popatrz ,może akurat coś znajdziesz-żywotność-długa-ja mam prawie trzy lata-a koszt-niewielki,trzeba pamiętać przy podłaczniu o polaryzacji-dziłają tylko w jedną stronę-odwrócisz kable i nie zaświecą :wink4: na pewno bardziej opłaca sie kupić ,niż bawić sie w kupno i montaz samemu-ale ,jak kto woli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce też jest produkcja ledów

za 5m zwykłych led trzeba zapłacić średnio 150zł

a ja potrzebuje z 75m :kox:

ale nie chce na pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam coś w tym stylu:

http://cgi.ebay.co.uk/2-Pcs-Car-3-LED-5050-SMD-6cm-light-Stripe-Strip-WHITE-/120601663190?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1c146b56d6

tylko że dłuższe (2 paski po 1,5m), żadne oświetlenie nie daje tyle światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje paski od 3 lat. Wystarcza Ci zwykłe 60/tki o diodzie 3528 . jak dasz dookoła sufitu to masz w pomieszczeniu taki pół-mrok do tego zasilacz na prąd stały. ( 5 metrów - 24W , polecam zasilacz z Firmy Mean Well )

jak dajesz na sufit w pokoju to nie potrzebne Ci są hermetyczne , także mozesz dać zwykłe.

Jak byś chciał kupić albo jakieś informację to wyślij maila do mojego wspólnika [email protected]

Mieścimy sie w Oliwie na Targach Gdańskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje paski od 3 lat. Wystarcza Ci zwykłe 60/tki o diodzie 3528 . jak dasz dookoła sufitu to masz w pomieszczeniu taki pół-mrok do tego zasilacz na prąd stały. ( 5 metrów - 24W , polecam zasilacz z Firmy Mean Well )

jak dajesz na sufit w pokoju to nie potrzebne Ci są hermetyczne , także mozesz dać zwykłe.

Jak byś chciał kupić albo jakieś informację to wyślij maila do mojego wspólnika [email protected]

Mieścimy sie w Oliwie na Targach Gdańskich

spoko blisko mnie jesteście

ok dacie dobrą cene to łykam co mi potrzeba z osprzetem itd.

dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w związku z tym że też interesuję się tematem taśmy led do auta i pokoju zastanawia mnie ile wytrzyma taśma led 5m 5w na 1m w obi dzisiaj widziałem nie zalaminowane bez zasilacza za 99zł. Ciekawe na co można jeszcze zwrócić uwagę przed kupnem np czy jest różnica w jasności świecenia itp pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wyglądają taśmy RGB (możliwość ustawienia niemalże dowolnego koloru).

Ja też przymierzam się do zamontowania taśmy LED, tyle ze w kuchni jako dekoracyjne oświetlenie szafek od dołu + oświetlenie blatu, tylko nie wiem czy taśmy będą się do tego nadawały.

Blat chciałbym oświetlić taśma o kolorze białym ciepłym, a oświetlenie dekoracyjne zrobić na RGB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...