Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] S-line w B5?


grubcio1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie!Wiele się mówi na naszym forum o tym ,że nie było s-line w b5.Otóż ciekawostka dotyczy tego ,że kumpel (handlaż samochodów) ściągnął właśnie z niemcowni b5 z 2000 w wersji s-line (oznaczenia.zawiecha itd).Nawet w papierach jest s-line.Facet zna się na wózkach i się trochę kłóciliśmy na ten temat.Dodam że wózka jeszcze nie widziałem na oczy,ale nurtuje mnie strasznie pytanie....było czy nie było w końcu?A może jakiś nawiedzony niemiec zrobił s-line??? :mysli:.Rozwiejcie moje wątpliwości i krzyczcie za bardzo bo ja też uważałem ,że nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s-line były od wersji b6

a dokładnie od modelowego 2003 ,

a co do S-line to moim zdaniem nie było w B5 pojawił sie dopiero w modelu B6 od roku połowy 2002 czyli modelowo2003, spoktałem sie z A4 B5 po face lifcie z czarnym sufitem :shocked: białymi zegrami :shocked: fotelami sport :shocked: obniżoną zawiechą :shocked: silnik 1,9 TDI ale jak dla mnie to była poprostu indywidualna konfiguracja zamawiajacego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s-line były od wersji b6

a dokładnie od modelowego 2003 ,

a co do S-line to moim zdaniem nie było w B5 pojawił sie dopiero w modelu B6 od roku połowy 2002 czyli modelowo2003, spoktałem sie z A4 B5 po face lifcie z czarnym sufitem :shocked: białymi zegrami :shocked: fotelami sport :shocked: obniżoną zawiechą :shocked: silnik 1,9 TDI ale jak dla mnie to była poprostu indywidualna konfiguracja zamawiajacego :cool1:

zwanym ponoć pakietem sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak uważałem dlatego napisałem, że sie spieraliśmy.Ale jeśli mówicie że można było skonfigurowac taki pakiet na życzenie to można by to nazwac s-line na życzenie.A może jak Cuber pisze indywidualna przeróbka (co też jest ciekawe).Chodziło mi tylko o wasze zdanie,bo j.w. też myslałem że od b6.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwac s-line na życzenie.

nie mozna tak nazwac :gwizdanie:

Poprostu nie było czegoś takiego w B5 jak pakiet S-line a przynajmniej w Audi tak tego nie nazwano!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak uważałem dlatego napisałem, że sie spieraliśmy.Ale jeśli mówicie że można było skonfigurowac taki pakiet na życzenie to można by to nazwac s-line na życzenie.A może jak Cuber pisze indywidualna przeróbka (co też jest ciekawe).Chodziło mi tylko o wasze zdanie,bo j.w. też myslałem że od b6.Pozdro

Potwierdzam słowa Cubera. Nie ma czegoś takiego jak s-line w B5.

Od modelu 97 można było dokupić niektóre elementy sport pakietu. W 98 doszły nowe elementy. I tak z każdym rokiem.

Ale nie było to żadne lajn i żadne es. Nie trawię "speców" od s-line w B5 i tych naklejających znaczki s-line w B5 :sick3:

Pro Line Sport i Pro Line Style to prawidłowe nazwy (o ile dobrze zrozumiałem to nazwy te funkcjonowały od roku 1998 do 2000)

Pro Line Sport

* 16-Zoll-Leichtmetallfelgen (felgi 16')

* Sportsitze oder Recaro-Sportsitze (kubełki albo recarosy)

* Sportfahrwerk (sportowe zawieszenie)

* Sportlederlenkrad (skórzana kierownica)

Pro Line Style

* Metallic- oder Perleffektlackierung (lakier metalic albo perłowy)

* Funkfernbedienung für Zentralverriegelung (centralny zamek)

* 16-Zoll-Leichtmetallfelgen (alufelgi 16 cali)

* umklappbare Rücksitzlehne bei Limousine (składane tylne oparcia w sedanie)

* Dachreling bei Avant (relingi dachowe w avancie - być może chromowane)

* Radioanlage Concert I (radio concert I)

Pod koniec produkcji B5, pakiety te połączono i nazwano Professional Line.

Może gdyby moderator podwiesił ten wątek - raz na zawsze skończyłyby się wątpliwości i pytania o s-line w B5 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zakończmy!!!A wogóle nikt nie chciał się kłócic.Po prostu pierwszy raz się z tym spotkałem i mnie to zaciekawiło.Wystarczyło dokładnie przeczytac mego posta i wszystko.JA TEŻ UWAŻAM ŻE S-LINE OD B6.Zielony niech zakończy wszystko jasne.Armistead fajna rozpiska :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...