Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak poradzic sobie z tymi rysami


ryssioo

Rekomendowane odpowiedzi

kilka dni temu zauwazylem ze mam porysowany tylni blotnik i drzwi :( najprawdopodobniej na parkingu w pracy i podejrzewam ze jeden z moich przelozonych nie za bardzo potrafi poruszac sie po parkingu :evil: glupio troche zj..ac szefa za zadrapanie tym bardziej ze na 100% nie jestem pewien ze to on.

potrzebuje porady jak i czym sobie z tym poradzic. z tego co do tej pory sie dowiedzialem to bez lakiernika sie nie obejdzie :mysli:

a tak to wyglada: http://ryssioo.fotosik.pl/albumy/293675.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kredka nie pomoże a pasta ścierna chyba tez nie za bardzo moim zdaniem pozostaje tylko lakiernik :disgust: ale możesz jeszcze sprobować tej pasty skoro tak mówi neever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano

podobnie jak Ty mialem ten sam problem, kobieta porysowala mi czyms ostrym klape i tez probowalem wszystkiego, kredek nie kredek i innym ch... niestety nic nie dalo. Ty jestes o tyle w lepszej sytuacji ze jest to blotnik, masz tam na nim zalamanie wiec nawet jak pomalujesz nie bedzue widac. Ja mam perle na samochodzie i takie rysy lakiernik polikwidowal mi w mgnieniu oka. Do tego polerka i wszystko jak nowe. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haj

ja do usuwania rys stosowałem pastę EFFACE RAYURES jest na allegro tu http://moto.allegro.pl/item256389344_pasta_do_recznego_usuwania_rys_hit_416.html trochę pracy trzeba włożyć ale rzeczywiście jest skuteczna

możesz spróbować może przynajmniej trochę usunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla grzegorzxl :hi:ale ja na Twoim miejscu nie bawil bym sie w pasty(przerabialem to u siebie) bo i tak nie osiagniesz efektu jakiego bys sie spodziewal a lakiernik wezmie za to max 200zl jak dobrze pogadasz(nic nie prostuje, nie szpachluje, jedynie matowi i maluje) a wkoncu nie chodzi o zniwelowanie kilku rys tylko o ich pozbycie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj polerki maszynowej, najlepiej to nie gdybaj tylko pradź się fachowca- lakiernika, z tego co widać na zdjeciu to nie jest tak źle, napewno uda się je zamaskowac żeby sie w oczy nie rzucało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...