Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja to od 2dni jestem chory ze tamto mi ucieklo i to jeszcze za tak za***iste pieniadze :facepalm:biednemu to zawsze wiatr w oczy :wink:

to kiedy moge zobaczyc furke na zywo?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no będziemy musieli coś pomyśleć, ale narazie w pracy długo siedze bo większa robota, ale :wink:

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

dsc1367fm.jpg

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

Opublikowano

no wkoncu :wink::slina: jak cos to w ktoras niedziele mozna by sie zgadac:decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak zrobimy :thumbup1::naughty:

Opublikowano

tamte speed juz pogoniłes ?

Opublikowano
  • Autor

nie, zostają u mnie, nie są na sprzedaż

Opublikowano

Szkoda bo ładne są. :wink:

A jak tak dalej będziesz modził to drugą chyba złożysz. :kox:

Opublikowano

druga to juz lezy w garazu hehehehe tyle tam czesci :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

Ty w sumie jak ma sobie tak to lezec i sie walac po garazu to podjade to moze cos wyrezamy np podmianka fotelikow :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przecież musze mieć stare graty jakbym chciał wrócić do serii :decayed::grin:

Opublikowano
przecież musze mieć stare graty jakbym chciał wrócić do serii :decayed::grin:

oj tam zawsze bedziesz mial siedzonka bo ja ci dam swoje i to jeszcze nie zwykle bo od b7 prawie s-line tylko ze material :decayed:

Opublikowano

Jak to prawie s-line ? :wink:

Opublikowano
Jak to prawie s-line ? :wink:

no bo one sa tak samo wytłoczone jak te skory lub polskory s-line siedzi sie w nich duzo lepiej niz w tych b6

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Marcin ty zaczni modzić :wink: bo Pablo_ua4 ci depcze po piętach z modami :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

:grin: ja się nie ściagam, auto dzisiaj było u aligatora na sprawdzeniu co tam dobrego, shamowane i wszystko :thumbup1:, no ale kolejny plan to troszkę mocy :banan:

aha kiedyś coś tam wpadło

dsc0132o.jpg

Opublikowano

Marcin zapodaj więcej fotek tej dokładki jak z daleka wygląda. RECARO:kox:

Opublikowano
  • Autor

mam jeszcze takie

dsc0130.JPG

Opublikowano
no będziemy musieli coś pomyśleć, ale narazie w pracy długo siedze bo większa robota, ale :wink:

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

http://img684.imageshack.us/img684/4277/dsc1367fm.jpg

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

Recaro jest fajnie :decayed: zdradź ile Cię kosztowały te hamulce z s4 ? :wink: są mega i fajnie wyglądają, różnica jest w hamowaniu odczuwalna duża ?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

różnica spora :shock3:, kilka ostrych hamowań i hamulec nadal skuteczny, seryjne to :doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.