Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podeślij ta fotke do kalendarza bo jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

zdjęcie za cienkie do kalendarza :wink:

trochę teraz wilgoci więc mogłem sprawdzić czy bixy nie parują i jestem narazie mile zaskoczony, w środku grama pary nie ma:thumbup1:

Opublikowano

koksuj swoją brykę koksuj polukamy mody :kox:

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

dsc1307j.jpg

Opublikowano

widze ze fela DTM wpadla

umyj autko i pokaz jak sie nalezy to odrazu bedzie efekt

Opublikowano

Marcin wybierasz sie na jakiś spot w najbliższym terminie ?

Może bym podłączył.

Jeszcze troche podpicujesz brykę i będziesz taki nasz Bart-S na południu.

Opublikowano
  • Autor

daleko mi do niego, chyle czoła jego dokananiom, niestety moja a4 nigdy nie zbliży się do furki bart-sa, czy wrclaguny, ale nie mówie stop i będzie się działo :tongue4:

śledze czasami tematy spotów i moze kiedyś uda się gdzieś wyrwać, chociaż czasu :facepalm:

Opublikowano

ja tez chetnie dolacze do jazdy na jakiegos spocika:)

Marcinie jak wezmiesz sie za rezanko tego co masz w garazu to furka bedzie mega choc teraz juz jest zaj.... :kox:

Opublikowano

pablo to zajrzyj do Z-cia do nas w czwartek o 17-tej. Zapraszam.

Opublikowano
ja tez chetnie dolacze do jazdy na jakiegos spocika:)

Marcinie jak wezmiesz sie za rezanko tego co masz w garazu to furka bedzie mega choc teraz juz jest zaj.... :kox:

Marcin w garażu ci to myszy wpierd... więc dawaj do fury ( bydzie ślicznie wyglądać)

Opublikowano
  • Autor

już niebawem, spokojnie mam kota :JC_fan:

Opublikowano
już niebawem, spokojnie mam kota :JC_fan:

Jo widzoł co twój kot robi ,leży bykym a ty mu nosisz kotlety ,on by ani zółwia nie dogonił taki gruby jest

Opublikowano

widziałem ostatnio tego kota właśnie i skurkowanien juz prawie jak lew hehehehe

ten kot chyba je kotlety z jakimiś koksami hehehe

Opublikowano

Super fota Marcin, duuuzo lepiej z tym bixem wyglada, jak wrzucisz oponki z mniejszym profilem na pewno felga się uwydatni. Czekam na foty z racaro:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

hebelki 345/300 w końcu ogarnięte, nie obyło się bez przeszkód, z przodem nie ma problemów ale z tyłem już tak kolorowo nie jest, ale auto hamuje :decayed:

heble kompletne, osłony itd

dsc0075xu.jpg

dsc0074ka.jpg

dsc0078ik.jpg

na tył wpadł dystans 10mm :banan:

dsc0073nk.jpg

dsc0080yf.jpg

Opublikowano

no teraz jest miazga a czemu recaro sie nie chwalisz :decayed:

cos ta fela sie malutka zrobila przez te tarcze

ładne nowe blaszki S4:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no blaszki są dzięki tobie :decayed::notworthy: hehe, fela jest ok, teraz proporcje są normalne, ale mam kilka pomysłów, większość szalonych, dobrze że nie mam czasy siedzieć przy aucie bo byłoby co robić :grin:

Opublikowano
:thumbup1: jeszcze recaro gdzie foty :eusathink::wink:
Opublikowano

ty to chociaż nie masz czasu a ja kasy :wink: widziales jakie recaro było na allegro wystawione?? Że ja tego nie zobaczyłem wczesniej :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

no widziałem :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

heheheh :grin:

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

heheheh :grin: recaro to takie narazie, docelowo ma być inne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.