Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Przednie wycieraczki


griga-st

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,temat na czasie-zaczela sie zima i coraz częściej używamy wycieraczek. Co mi czasami przeszkadza, to po naciśnięciu spryskiwacza wycieraczki "machają" trzy razy co czasami jest zupełnie zbędne.Można cos z tym zrobić zeby wycieralo tyle razy ile JA chce? :myśli:

PS.Pod tematem "wycieraczki" wyrzuciło mi 35 stron :confused4: wiec może odgrzewam stary temat(forum rosnie :good:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo używanie spryskiwacza jest po to aby szybę umyć a 3 krotne zbieranie jest po to aby oczyścić ją z płynu i brudu. Według mnie jest wszystko ok.

Nie unikniesz tego 3 krotnego ruchu wycieraczek.

Kurnia aby to tylko takie problemy były w samochodach :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo używanie spryskiwacza jest po to aby szybę umyć a 3 krotne zbieranie jest po to aby oczyścić ją z płynu i brudu. Według mnie jest wszystko ok.

Nie unikniesz tego 3 krotnego ruchu wycieraczek.

Kurnia aby to tylko takie problemy były w samochodach :polew: :polew: :polew:

A u mnie jeszcze po tych trzych machnieciach nastepuje pauza parosekundowa i robi jeszcze jedno Finalne machnięcie :kox:

Beznadziejne jest to zwlaszcza ostatnie machniecie. Tam juz nic nie ma do scierania po 3-ech pierwszych :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo używanie spryskiwacza jest po to aby szybę umyć a 3 krotne zbieranie jest po to aby oczyścić ją z płynu i brudu. Według mnie jest wszystko ok.

Nie unikniesz tego 3 krotnego ruchu wycieraczek.

Kurnia aby to tylko takie problemy były w samochodach :polew: :polew: :polew:

A u mnie jeszcze po tych trzych machnieciach nastepuje pauza parosekundowa i robi jeszcze jedno Finalne machnięcie :kox:

Beznadziejne jest to zwlaszcza ostatnie machniecie. Tam juz nic nie ma do scierania po 3-ech pierwszych :kox:

masz rację u mnie jest tak samo. czasami przydaje sie ale w 50% to jest zbędny ruch. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu z trochę innym problemem.

Koledzy, może ktoś podpowie - jakiej długości powinny być pióra wycieraczek w A4 B5? U mnie coś chyba jest nie teges, bo prawą wycieraczkę muszę mieć dość wysoko na szybie (widać na zdjęciu mojego auta), żeby wycierała "do końca" - no wiecie, żeby u góry dochodziła do śladu lewej wycieraczki. Może są jakieś niewłaściwe czy co? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda z tymi wycieraczkami trzeci raz nie potrzebny, ale niestety nie da sie tego zmienic :confused4:

Da się. Jeśli w trakcie tych pierwszych machnięć dasz manetkę od wycieraczek w dół, to tego dodatkowego machnięcia nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda z tymi wycieraczkami trzeci raz nie potrzebny, ale niestety nie da sie tego zmienic :confused4:

Da się. Jeśli w trakcie tych pierwszych machnięć dasz manetkę od wycieraczek w dół, to tego dodatkowego machnięcia nie będzie.

Hoho celna uwaga wyprobuje jutro :)

[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 16:29_________________________________________________

Chyba 2 razy a trzeci po kliku sekundach?

Calkiem mozliwe, ze wlasnie tak jak piszesz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z ustawieniem pola gdzie "laduje"plyn od spryskiwacza? Igla i metoda prob i bledow?

PS. Dosypalo dzisiaj sniegu w Alpach, wiec jak kto moze w weekend, dechy i w gory! :good: Stety-niestety,taniej jak w moich pieknych Bieszczadach :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z ustawieniem pola gdzie "laduje"plyn od spryskiwacza? Igla i metoda prob i bledow?

PS. Dosypalo dzisiaj sniegu w Alpach, wiec jak kto moze w weekend, dechy i w gory! :good: Stety-niestety,taniej jak w moich pieknych Bieszczadach :blink:

Niestety tak, co nie jest zbyl mile w ustawianiu. Trzeba miec cos bardzo cienkiego co zmiesci sie w dysze i jednoczesnie na tyle sztywne, ze da sie przestawic dysze. Dostęp tez nie jest bardzo komfortowy (przynajmniej w B6, w B7 pewnie tez) Czesto mialem poodbijane paluchy od pogiętej igły. Też musze zrobic małą przestawke :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam temat :)

Czy da się w B6 wyłączyć dodatkowy przejazd wycieraczek po używaniu płynu do spryskiwaczy ? Chodzi mi o ten który jest po jakiś 2 sekundach od momentu jak wycieraczki zatrzymają się po używaniu spryskiwacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...