Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: na to kaska zawsze jest... śwince wsadze :>
Opublikowano
  • Autor

załatw sobie Taka metalową :wink4: bo porcelanowa łatwo rozbić :tongue4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna furka :good:

Niema to ja sedan w tym kolorze :gwizdanie: Bo tez mam takiego :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jak Panie kolego co teraz rezamy?? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

sporo jest w planach :decayed: czas pokaze co ma byc :cool1: jakie turbo i kolektorek trza sie zaopatrzec zeby na wiosne móc juz popindalac :kox:

Opublikowano

Jest chłopaki jakaś realna korzyść z włożenia kolektora dolotowego z AWX do AFN? Np wkładając turbo z AWX nie przeda wtedy przerabiac całego dolotu tylko przejścióch przy turbo i gra :gwizdanie:

Czy sie mylę?

Opublikowano

Jest chłopaki jakaś realna korzyść z włożenia kolektora dolotowego z AWX do AFN? Np wkładając turbo z AWX nie przeda wtedy przerabiac całego dolotu tylko przejścióch przy turbo i gra :gwizdanie:

Czy sie mylę?

W serii moze cos tam odczujesz, ale pewnie podobny efekt da wyczyszczenie obecnego kolektora, jak przerabiasz juz na kolektora AWX to ptrzebna ci przejsciówka/redukcja/łacznik do plastikowej rury, noi EGR trwale usuniesz :wink4:

Solar działasz ty cos czy tylko myślisz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na razie mysle jak tu wyciągnąc od Ciebie obiecana skrzynkę redsów :cool1: za te 312mm

działac to che ale ciezko z robota ostatnio w domu sie obijam :gwizdanie: w lutym cos sie ruszy to biere sie za kolektor a na razie to czekam na kompletowanie wiekszych hempli bo ludzie mi zyc nie daja :rolleyes: no ale sprzeda ze z 5 kompletów i na program juz bedzie :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

No to sie nazywa niunia po delikatnym tuningu :naughty: a felgi jak długo polerowałeś i jak to zrobiłeś efekt jak widać jest widoczny :good:

Opublikowano

Zacznij lepiej zbierać butelki i puszki to sprzedam Ci turbinę.

Opublikowano
  • Autor

Zacznij lepiej zbierać butelki i puszki to sprzedam Ci turbinę.

spoko :good: od jutra zaczynam :cool1: [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:35_________________________________________________Pany zerknie mi ktos na logi :cool1:

logis.th.jpg

Opublikowano

Przeładowanie w hooj :gwizdanie: podczas logów złapałeś notlaufa

Opublikowano

Przeładowanie w hooj :gwizdanie: podczas logów złapałeś notlaufa

no właśnie dużo ale auto cały czas idzie i żadnych szarpnieć, strat powera.... dziwne :blink: kierownice??? :mysli:

Opublikowano

Przeładowanie w hooj :gwizdanie: podczas logów złapałeś notlaufa

no właśnie dużo ale auto cały czas idzie i żadnych szarpnieć, strat powera.... dziwne :blink: kierownice??? :mysli:

zróbcie mu komplet logów statycznych dynamicznych i BS pojedyńczo i w dział diagnostyki proponuje bo moze wcale to nie wina turbiny, chociaż solar na gg przyznał sie że czasem musi gasić silnik i po odpaleniu jest normalnie :gwizdanie:

Opublikowano

bo moze wcale to nie wina turbiny, chociaż solar na gg przyznał sie że czasem musi gasić silnik i po odpaleniu jest normalnie :gwizdanie:

czym to może być spowodowane?

Opublikowano
  • Autor

miałem tak ze 2-3 razy ze musiałem restart strzelic :wink4:

Opublikowano

miałem tak ze 2-3 razy ze musiałem restart strzelic :wink4:

czym to się objawia, że odłącza turbinę? dlaczego się tak dzieje?

Opublikowano

czym to może być spowodowane?

ło chłopie, milion powodów :rolleyes: np zapieczone kierowniczki, problem z N75, uwalona instalacja podciśnienia... itd

Solar rób komplet logów i niech fachowcy ocenią

Opublikowano
  • Autor

I jeszcze jeden drazniacy mnie temat.Jesli załoze turbo AWX i bez strojenia to czy bedzie tak ze moze zasyfic sie turbo :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.