Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

sporo jest w planach :decayed: czas pokaze co ma byc :cool1: jakie turbo i kolektorek trza sie zaopatrzec zeby na wiosne móc juz popindalac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chłopaki jakaś realna korzyść z włożenia kolektora dolotowego z AWX do AFN? Np wkładając turbo z AWX nie przeda wtedy przerabiac całego dolotu tylko przejścióch przy turbo i gra :gwizdanie:

Czy sie mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chłopaki jakaś realna korzyść z włożenia kolektora dolotowego z AWX do AFN? Np wkładając turbo z AWX nie przeda wtedy przerabiac całego dolotu tylko przejścióch przy turbo i gra :gwizdanie:

Czy sie mylę?

W serii moze cos tam odczujesz, ale pewnie podobny efekt da wyczyszczenie obecnego kolektora, jak przerabiasz juz na kolektora AWX to ptrzebna ci przejsciówka/redukcja/łacznik do plastikowej rury, noi EGR trwale usuniesz :wink4:

Solar działasz ty cos czy tylko myślisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie mysle jak tu wyciągnąc od Ciebie obiecana skrzynkę redsów :cool1: za te 312mm

działac to che ale ciezko z robota ostatnio w domu sie obijam :gwizdanie: w lutym cos sie ruszy to biere sie za kolektor a na razie to czekam na kompletowanie wiekszych hempli bo ludzie mi zyc nie daja :rolleyes: no ale sprzeda ze z 5 kompletów i na program juz bedzie :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi troche długo polerowałem nocami po robocie :disgust: a jak to robiłem to ten watek powinien wszystko wyjaśnic http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159382.0;highlight=felg :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij lepiej zbierać butelki i puszki to sprzedam Ci turbinę.

spoko :good: od jutra zaczynam :cool1: [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:35_________________________________________________Pany zerknie mi ktos na logi :cool1:

logis.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeładowanie w hooj :gwizdanie: podczas logów złapałeś notlaufa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeładowanie w hooj :gwizdanie: podczas logów złapałeś notlaufa

no właśnie dużo ale auto cały czas idzie i żadnych szarpnieć, strat powera.... dziwne :blink: kierownice??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeładowanie w hooj :gwizdanie: podczas logów złapałeś notlaufa

no właśnie dużo ale auto cały czas idzie i żadnych szarpnieć, strat powera.... dziwne :blink: kierownice??? :mysli:

zróbcie mu komplet logów statycznych dynamicznych i BS pojedyńczo i w dział diagnostyki proponuje bo moze wcale to nie wina turbiny, chociaż solar na gg przyznał sie że czasem musi gasić silnik i po odpaleniu jest normalnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moze wcale to nie wina turbiny, chociaż solar na gg przyznał sie że czasem musi gasić silnik i po odpaleniu jest normalnie :gwizdanie:

czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem tak ze 2-3 razy ze musiałem restart strzelic :wink4:

czym to się objawia, że odłącza turbinę? dlaczego się tak dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym to może być spowodowane?

ło chłopie, milion powodów :rolleyes: np zapieczone kierowniczki, problem z N75, uwalona instalacja podciśnienia... itd

Solar rób komplet logów i niech fachowcy ocenią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden drazniacy mnie temat.Jesli załoze turbo AWX i bez strojenia to czy bedzie tak ze moze zasyfic sie turbo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...