Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

solarpm.jpg

:mysli:

:no: tylko tył[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 17:16_________________________________________________a co do trzeciego i ostatniego DOPE mam już materiały :good: będzie lanie... może nawet dziś :evil:

Opublikowano

a co do trzeciego i ostatniego DOPE mam już materiały :good: będzie lanie... może nawet dziś :evil:

jak ostatniego? ;( no wiesz co... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pany jaki kolór bedzie odpowiedni do mego nadwozia :mysli:

dsc05783u.jpg

Opublikowano

R Ó Ż O W Y

Ale to bardziej do Twojej osobowości niż do nadwozia :decayed::naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

R Ó Ż O W Y

Ale to bardziej do Twojej osobowości niż do nadwozia :decayed::naughty:

Padłem :polew: :polew: :polew:

a może oranzyk :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:27_________________________________________________dzis nowy gadzecik zamontowany :decayed:

róznica przed a po :shocked:

dsc05858g.jpg

Opublikowano

pochwal sie jaki gadzecik :kox:

Opublikowano
  • Autor

toc zdjęcie jest juz :kox:

Opublikowano

pochwal sie jaki gadzecik :kox:

dolna rozpórka :gwizdanie: nie widać? :>

Opublikowano
  • Autor

pochwal sie jaki gadzecik :kox:

dolna rozpórka :gwizdanie: nie widać? :>

Si dolna rozpórka :kox: nie widac moze ale efekty sa odczuwalne :radocha:
Opublikowano

solar kiera dziś doszła wszystko ok :good:

i powiedz mi jaka jest różnica z rozpórką a bez?

Opublikowano

Si dolna rozpórka :kox: nie widac moze ale efekty sa odczuwalne :radocha:

serio aż taka różnica? :naughty:

Opublikowano

Właśnie, pochwal się :naughty:

Opublikowano
  • Autor

znacznie sztywniejsze auto stało sie jak juz wyjechałem pare metrów z warsztatu :kox: lepiej wybiera doły :wink4: teraz czuje jak bym jezdził na 1BA :cool1:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 18:32_________________________________________________

Właśnie, pochwal się :naughty:

czym sie tu jeszcze chwalic :cicho: :gwizdanie:
Opublikowano

a górna tez masz?

Opublikowano

a górna tez masz?

Solar by nie miał :cool1: ? :wink4:

Opublikowano

Przeładowanie w hooj :gwizdanie: podczas logów złapałeś notlaufa

:decayed:, podobnie jak ja miałem zapieczoną dmuchawkę :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Przeładowanie w hooj :gwizdanie: podczas logów złapałeś notlaufa

:decayed:, podobnie jak ja miałem zapieczoną dmuchawkę :decayed:

ale niedługo to juz pewnie sie skończy :wink4: z Adamamem juz bajere nawinelismy i kto wie co sie moze zdarzyć za miesiąc :naughty: no nie armistead :kox:
Opublikowano

co kombinujecie? Może sie przyłacze :polew:

Opublikowano

Przeładowanie w hooj :gwizdanie: podczas logów złapałeś notlaufa

:decayed:, podobnie jak ja miałem zapieczoną dmuchawkę :decayed:

ale niedługo to juz pewnie sie skończy :wink4: z Adamamem juz bajere nawinelismy i kto wie co sie moze zdarzyć za miesiąc :naughty: no nie armistead :kox:

brd :mysli:

Opublikowano
  • Autor

paput przyjdzie czas to wszytko bedziesz wiedział :wink4: na razie czekam na pare tel. Po 10 mysle ze juz wszystko sie wyjasni i bede wiedział na czym stoje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.